Valorant'a girildiğinde VIDEO_TDR_FAILURE mavi ekran hatası

Zagros58

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
1 TB + 128 GB
Ekran kartı
Geforce GTX 1050 2 GB
Anakart
ASUS
İşlemci
İntel(R) Core(TM) İ7-7700HQ @ 2.80Ghz
Merhaba arkadaşlar, Google Chrome üzerinden video izliyordum, sonra Valorant'ı açtım oyuna girme ekranındaydı. Ben de o sırada video izliyordum. Birden bilgisayarımın donduğunu fark ettim, 1-2 saniye sonra "VIDEO_TDR_FAILURE" hatası aldım. Hemen altında da "nvlddmkm.sys" yazıyordu. Ben de bir daha oyuna girmedim. Yardımcı olursanız çok makbule geçer.

Buyurun rehberdeki Spoiler'dan bir yazı.

"Bir sonraki aşamada güvenli mod uyarısı gelecek. Çok şart değil. Normal modda da sürücülerimizi silebiliriz."

Rehbere bakarsanız yazıyor zaten. Fark etmez yanii. Güvenli modda da yapabilirsiniz. Normal modda da. O korkuyu iyi bilirim. :D evde bu işlerden anlayan abiniz vs. varsa ona yaptırın isterseniz ama yaparsınız sizde kolay bir işlem.

Fazla bilginiz yok sanırım. Uygulamayı açtığınızda ses sürücüsünü silmeyin sakın yanlışlıkla. Ekran kartı sürücüsünü sileceksiniz. Ardından da verdiğim linkteki sürücüyü indireceksiniz.

Çok teşekkür ederim. İyi günler.

Buyurun rehberdeki Spoiler'dan bir yazı.

"Bir sonraki aşamada güvenli mod uyarısı gelecek. Çok şart değil. Normal modda da sürücülerimizi silebiliriz."

Rehbere bakarsanız yazıyor zaten. Fark etmez yanii. Güvenli modda da yapabilirsiniz. Normal modda da. O korkuyu iyi bilirim. :D evde bu işlerden anlayan abiniz vs. varsa ona yaptırın isterseniz ama yaparsınız sizde kolay bir işlem.

Fazla bilginiz yok sanırım. Uygulamayı açtığınızda ses sürücüsünü silmeyin sakın yanlışlıkla. Ekran kartı sürücüsünü sileceksiniz. Ardından da verdiğim linkteki sürücüyü indireceksiniz.

Peki DDU'yu nereden indirebilirim? Linki varsa atar mısınız?

Bu linkten "indir" butonunu görmediniz galiba basınca indirmesi gerekiyor direk.
Ekran görüntüsü 2023-04-29 135457.jpg

Geri
Yukarı