Valorant'a girince uygulama simgeleri siyah oluyor

S.Karaoz

Decapat
Valorant'a girince uygulamaların simgeleri simsiyah oluyor, pencerelerin kapatmaya ve küçültmeye yarayan bölüm yani üst kısım yok oluyor.

Aynı sorundan muzdaribim sadece simgeler böyle kalıyor pack bekliyorum hala.
Merhabalar bende aynı sorundan muzdaribim. Pack bekliyoruz.

Son düzenleme:
Bence sürüm uyuşmazlığı. Bir önceki sürümü kullanan arkadaşlarımda sorun yok. Reddit'de bu soruna ilgili açılan bir konuda, bir önceki sürüme dönen birisi sorunu çözmüş. Ben de denedim ama yapamadım.

Sorun tamamen 21H1 sürümü ile alakalı, kaldırırsanız sorununuz ortadan kalkacaktır.
Ayarlar > Güncelleştirme ve Güvenlik > Windows Uptade > Güncelleştirme geçmişini görüntüle > Güncelleştirmeleri kaldır. Oradan 21H1 sürümü bulup kaldır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunun 21H1 ile alakası olmadığını düşünüyorum ayrıca riota en son attığım tickettan cevap geldi cevap şöyle.
Selamlar kanka,

Senin için detaylı bir araştırma yaptım ve karşılaştığın sorun hakkında çok fazla oyuncudan geri bildirim aldığımızı fark ettim. Hemen ekiplerimize durumu ilettim dostum. Senin geri bildirimini de ekiplerime iletiyorum. İçin rahat olsun, arka tarafta porolar ile birlikte ekibimiz sorunun çözümü için işlemlere başladılar bile. ^^
En kısa süre içerisinde sorunu ortadan kaldırabileceğimize emin olabilirsiin! ^^

Anlayışın için çok teşekkürler ♥ kısacası sorun oyun ile alakalı. Ama Windows Update ile Valorant updaeti aynı anda geldi dediğinizi denemekte fayda var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı