Valorant'a para yatırılır mı?

İstediğiniz her şeye istediğiniz kadar para verebilirsiniz. Sakın para yatırma- çok saçma diyenlarin arasında günde 1 paket s*gara içenler de var. İnsanlar kendilerine keyif veren şeylere para verebilirler. İnsanların ne düşündüğünü çok önemsemeyin. Bütçeniz dahilinde sizi ne mutlu ediyorsa onu yapın...

Yağmacı seti almayı düşünüyorum ama kararsızım. Yeni gelecek champion setide güzel 8500VP alacağım bugün yarın. Fakat bir türlü karar veremedim sizce para yatırmaya değer mi?
Hocam öncelikle oyuna para yatırmak gayet doğal. Mesela sen gerçek hayatta kendine beğendiğin bir kıyafet alırsın aynı şekilde oyunda da beğendiğin bir kaplama, karakter vb. alabilirsin. Gelelim Valorant'a. Hangisini daha çok sevdiysen onu almanı öneririm. Birisinde daha çok skin var. Diğerinde ise 2 skin var ama bir daha mağazaya gelmeyecek. Eğer hesabımın değeri yükselsin diyorsan Champions alman mantıklı olur. Ama tabiki senin kararın.

Bu kavram göreceli, bazı kişiler için iyi bir yatırımken bazı kişiler için de anlamsız yatırım olabilir. Tamamen kişisel düşünce, benim düşünceme göre de skinsiz oynanabilir. İlla para yatırmaya gerek olduğunu düşünmüyorum, yatıracağım diyorsan da yatıracağın parayı abartma derim.

Valorant'a sadece oynamak için skin alınır. Yatırım yapılmaz.
Oynayacaksan da çok gerek yok oyun "oyun" olarak da güzel değil.
Ha sana mükemmel geliyordur bulunduğun rankta skin alan yoktur, paran çoktur, alırsın.

Yağmacı seti almayı düşünüyorum ama kararsızım. Yeni gelecek champion setide güzel 8500VP alacağım bugün yarın. Fakat bir türlü karar veremedim sizce para yatırmaya değer mi?
Yatırdın, oynadın ve sattın. Yatırdığını geri aldın. Oynadığın zevkle kalırsın. Olay bu kadar basit. Çok düşünmeye gerek yok.

Geri
Yukarı