Valorant'a Türk Ajan Gelir Mi?

Makaleler
1
Yer
Canlı Derste...
Daha fazla  
Meslek
Bruh Çekicisi
Evet arkadaşlar, ülkede yüzbinlerce Valorant oynayan ve Valorant hayranı Türk var. Rus ajan var, Koreli ajan var, Amerikan ve Britanyalı ajanlar var. Hatta Faslı bir ajan bile varken neden Türk bir ajan yok? Sizce gelir mi ve gelirse sizce özellikleri neler olur? İlk tahmini ben yapıyorum.

Q Yeteneği: Uzaktan kontrol edilebilen bir kumandalı patlayıcı yeteneği.
E Yeteneği: Allah Allah diye bağırarak iman gücüyle düşman askerlerine kurt yollama yeteneği.
C Yeteneği: Raze'in bombası ile, Cypher'ın bubi tuzaklarını birleştirerek, o ortamdan geçen düşmana patlayıcı hasarı verme yeteneği.
Ulti Yeteneği: Allah'ım bana yol göster diyerek, düşman ajanlarının yerini 10 saniyeliğine görme yeteneği.

Zaten oynayan bir kitle var, onları heyecanlandırır ve o oynayan kitle de arkadaşlarına anlatır falan, böyle böyle daha fazla müşteri kazanırlar.

Evet Zula bu yüzden tutmadı mı zaten?
Ne vuruş hissiyatı ne grafik hiçbir şey olmamasına rağmen oyun piyasada kendini koruyor.

Evet Zula bu yüzden tutmadı mı zaten?
Ne vuruş hissiyatı ne grafik hiçbir şey olmamasına rağmen oyun piyasada kendini koruyor.
Zula bence sadece sponsorlarıyla ayakta kaldı ve ünlendi. Yoksa başka sebebi olamaz, bir tane bile özgün ve güzel özelliği yok.

Türk ajan gelmesi için bir sebep yok.
Maksat o olsa bile sırf ajan bolluğu için Türk karakter getireceklerine ihtimal vermiyorum.
RIOT GAMES Türkiye Cumhuriyeti'ne değer veren bir oyun şirketi ve YORU çıktığında Türkiye hesabından paylaşılan tamamen Türkçe bir ses kaydı vardı oysa diğer ülkelerin hesaplarından sadace fotoğraf atmışlardı ne kadar önem verdiklerini burdan bile anlarsınız ve hemen hemen her coğrafyada ajan var arapların var avusturalyanın var brezilyanın var çoğu bölgenin ajanları var geriye az bölgede kaldı ve oyunu oynayanlarıın çoğu Türk Frankfurt serverinda bile takıma 2 Türk geliyor ben dahil 3 diğer serverlarda ise yurt dışında yaşayan Türkler 2 maçta bir gelir ve oyunu iyi oynayanların çoğu da Türk eğer Valve ve CS:GO için konuşsaydık dedikleriniz doğru olurdu RIOT GAMES kesinlikle 5. bp ile beraber Türk ajan getirir 5 de gelmezse 6 da gelir.

Biz başladığımızda memati var diye başladık. Sonra Osmanlı, çukur falan derken oynadık be:)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Allah kurtarsın seni bu oyundan kardeş, ne diyeyim...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Allah kurtarsın seni bu oyundan kardeş, ne diyeyim...

Oynamıyorum artık:)

Sıktı.

Çoğu ajanın yeteklerini, ülkesine göre değil. Hatta hiçbiri. Sadece repliklerine ekliyorlar. Benim en çok duyduğum Killjoy'un "auf wiedersehen" deyişi.

Hocam oyun Türkçe olmasına rağmen killjoy ara ara Almanca konuşuyor silah istiyorum silah alınca danke diyor mesela Türk ajanada böyle bir şey koyarlarsa eyvallah veya param vara basınca İngilizce bile olsa hadi yine iyisiniz falan derse efsane olur.

Geri
Yukarı