Valorant'a Türk Ajan Gelir Mi?

Makaleler
1
Yer
Canlı Derste...
Daha fazla  
Meslek
Bruh Çekicisi
Evet arkadaşlar, ülkede yüzbinlerce Valorant oynayan ve Valorant hayranı Türk var. Rus ajan var, Koreli ajan var, Amerikan ve Britanyalı ajanlar var. Hatta Faslı bir ajan bile varken neden Türk bir ajan yok? Sizce gelir mi ve gelirse sizce özellikleri neler olur? İlk tahmini ben yapıyorum.

Q Yeteneği: Uzaktan kontrol edilebilen bir kumandalı patlayıcı yeteneği.
E Yeteneği: Allah Allah diye bağırarak iman gücüyle düşman askerlerine kurt yollama yeteneği.
C Yeteneği: Raze'in bombası ile, Cypher'ın bubi tuzaklarını birleştirerek, o ortamdan geçen düşmana patlayıcı hasarı verme yeteneği.
Ulti Yeteneği: Allah'ım bana yol göster diyerek, düşman ajanlarının yerini 10 saniyeliğine görme yeteneği.

Hocam oyun Türkçe olmasına rağmen killjoy ara ara Almanca konuşuyor silah istiyorum silah alınca danke diyor mesela Türk ajanada böyle bir şey koyarlarsa eyvallah veya param vara basınca İngilizce bile olsa hadi yine iyisiniz falan derse efsane olur.
Phoenix gibi egoist mi yaparlar acaba gelince?
Aaa, kadın veya erkek olup olmamasını hiç konuşmadık. Tahminimce erkek olur, çok kadın ajan var.

Phoenix gibi egoist mi yaparlar acaba gelince?

Bence öyle yapmazlar yor zaten öyle geldi artist karakter oldu 3. artist karakter gelmez bana göre destek karakteri olur ultisi 15 saniyeliğine ordu çıkarır istediği yere orduyu yollarlar replikleri türklere göre olur almıyorum basınca almıyorum ulen veya hadi yine iyisin alıyorum falan bu tarz şeyler olursa oyunu oynayan kişi sayısı artar ve eğer Support karakter olursa direk o kitlenceği için düşük eloda en azından 1 düellocu eksilir hemen Türk ajanı kitlerler.

Bence öyle yapmazlar yor zaten öyle geldi artist karakter oldu 3. artist karakter gelmez bana göre destek karakteri olur ultisi 15 saniyeliğine ordu çıkarır istediği yere orduyu yollarlar replikleri türklere göre olur almıyorum basınca almıyorum ulen veya hadi yine iyisin alıyorum falan bu tarz şeyler olursa oyunu oynayan kişi sayısı artar ve eğer Support karakter olursa direk o kitlenceği için düşük eloda en azından 1 düellocu eksilir hemen Türk ajanı kitlerler.
Ah bir gelse de, destek falan da olsa olur, gelsin yeter ki önce...
Bu konuyu Riot'a atsak mı :D?

R6'ya gelmemiş, buna mi gelecek?
Zamanında LOL'de kapatmadık arena bırakmadılar e spor sahnesi bile açtılar devasa ve YORU çıktığında bütün ülkelerde onunla ilgili fotoğraf varken Türkiye hesabından tamamen Türkçe ses kaydı atıldı ve ses kaydında dedikoducu teyze detayı vardı adamlar uğraşmış yani bir sonraki savaş biletinde %80 gelir.
Ah bir gelse de, destek falan da olsa olur, gelsin yeter ki önce...
Bu konuyu Riot'a atsak mı :D?
Atalıım hocam bence de Türk ajan ultisi ile ALLAHUEKBER deyip ordu yollasın falan böyle olursa bütün Türklerin oyuna gelceğini falan söyleyelim (ki gelirlerde şaka maka ama hakkatten güzel olurdu) veya vurun kellesini falan dese orduya.

Zamanında LOL'de kapatmadık arena bırakmadılar e spor sahnesi bile açtılar devasa ve YORU çıktığında bütün ülkelerde onunla ilgili fotoğraf varken Türkiye hesabından tamamen Türkçe ses kaydı atıldı ve ses kaydında dedikoducu teyze detayı vardı adamlar uğraşmış yani bir sonraki savaş biletinde %80 gelir.

Atalıım hocam bence de Türk ajan ultisi ile ALLAHUEKBER deyip ordu yollasın falan böyle olursa bütün Türklerin oyuna gelceğini falan söyleyelim (ki gelirlerde şaka maka ama hakkatten güzel olurdu) veya vurun kellesini falan dese orduya.
Brimstone gibi ağır abi tarzında takılır tahminimce gelirse. Asker olacaktır, Brimstone gibi gökten helikopterle ordu atarsa mükemmel olur(Ya da robot askerler), adamlar küçük orduyla uğraşırken biz de arkalar ve öldürürüz.

En başından beri brimstone Türk ajan olmalıydı cesur havası karizması asker olması ultisi sisleri, dediğin gibi ağır başlı biri olursa iyi olur ama kadında olabilir kadın olursa muhtemelen sage tarzında asabi olur erkek olursa cypher tarzında olabilir.(Bir de recep ivedik getiriyorlarmış ölünce hile hile kesin hile falan diyormuş :D ne güzel olurdu be)

Brimstone gibi ağır abi tarzında takılır tahminimce gelirse. Asker olacaktır, brimstone gibi gökten helikopterle ordu atarsa mükemmel olur(ya da robot askerler), adamlar küçük orduyla uğraşırken biz de arkalar ve öldürürüz.

En başından beri brimstone Türk ajan olmalıydı cesur havası karizması asker olması ultisi sisleri, dediğin gibi ağır başlı biri olursa iyi olur ama kadında olabilir kadın olursa muhtemelen sage tarzında asabi olur erkek olursa cypher tarzında olabilir.(Bir de recep ivedik getiriyorlarmış ölünce hile hile kesin hile falan diyormuş :D ne güzel olurdu be)
Hile hile derse ben gülmekten oynayamam oyunu :D. Cypher kadar güçsüz bir karakter beklemiyorum, o kadar da destek bir karakter olmaz tahminimce. Bir duellocu beklemiyorum ama gelirse de mükemmel olur. Brimstone gibi hem destek hem saldırı ajanı olacaktır. Umarım böyle olur. Gör bizi RİOT!

Hile hile derse ben gülmekten oynayamam oyunu :D. Cypher kadar güçsüz bir karakter beklemiyorum, o kadar da destek bir karakter olmaz tahminimce. Bir duellocu beklemiyorum ama gelirse de mükemmel olur. Brimstone gibi hem destek hem saldırı ajanı olacaktır. Umarım böyle olur. Gör bizi Riot!

Hocam cypher nerf yemeden önce en iyisiydi hala gözümde en iyi karakter saldıranlarda arkaya tuzak atarsın flank atanları indirirsin spike kuruncu ct ve longa atarsın adamların nereden geldiği infosunu alırsın ultisi çok op defanstayken rushlayan birini öldürüp adamların nereye rush attığını görüp anında oraya gidersin kamerası hele çok gizli yerler var havenda C'yi tek başıma tutarken dooble door tuzak atıp site tarafına alevlerin içine kamera atıyorum farkedilmiyor bile hele split a da havendan tabeleye e atıp direk adamların nerede olduğunu görüyorum şüphesiz info ve flankleyenlenleri avlamak için en iyi karakter adam flank atarken tuzağa yakalanırsa telaşa girer altına smokeda atarsan smoke açılınca adam hiçbir şey göremez Free kill alırsan Free kill Free killdir 5V4 avantajınız olur.

Evet arkadaşlar, ülkede yüzbinlerce Valorant oynayan ve Valorant hayranı Türk var. Rus ajan var, Koreli ajan var, Amerikan ve Britanyalı ajanlar var. Hatta Faslı bir ajan bile varken neden Türk bir ajan yok? Sizce gelir mi ve gelirse sizce özellikleri neler olur? İlk tahmini ben yapıyorum.

Q Yeteneği: Uzaktan kontrol edilebilen bir kumandalı patlayıcı yeteneği.
E Yeteneği: Allah Allah diye bağırarak iman gücüyle düşman askerlerine kurt yollama yeteneği.
C Yeteneği: Raze'in bombası ile, Cypher'ın bubi tuzaklarını birleştirerek, o ortamdan geçen düşmana patlayıcı hasarı verme yeteneği.
Ulti Yeteneği: Allah'ım bana yol göster diyerek, düşman ajanlarının yerini 10 saniyeliğine görme yeteneği.
Bir gün elbet gelir , ne zaman bilmiyorum ama gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı