Valorant'a Türk karakter geliyor olabilir

1646514778945.png

Türk karakter derken?

Ne yapacaklar cay içen bir karakterler mi yapacak? orayı anlamadım. .)
Hiçbir şey sadece türk karakter deyip geçecekler diğer karakterlerdeki gibi. Şahsen türklerin milliyetçilik duygusuyla türk karakter ccc 🇹🇷🇹🇷 diye oyuna akın etmesi için yapılır diye düşünüyorum.

Hiç beklentileri yükseltmeyelim. Karakter Türk ama Türk olduğunu hissetmezsiniz bile.
2022'de Türkiye'de yaşayan bir ajan geliyor oyuna, merak etmeyin hilal bıyığı ve Fes'i yok. Çay'da içmiyordur. 3Ü1 arada fanı.

Hiç beklentileri yükseltmeyelim. Karakter Türk ama Türk olduğunu hissetmezsiniz bile.
2022'de Türkiye'de yaşayan bir ajan geliyor oyuna, merak etmeyin hilal bıyığı ve Fes'i yok. Çay'da içmiyordur. 3Ü1 arada fanı.

Şey 2022 de Türkiye'de yaşıyorsa üstü yırtık pırtık agiz kokusuyla rakiplerinin canını azaltan bir karakter gelmesi yok mu peki.

@Everythink bir ajandan bahsediyoruz 'ajan' meslek olarak 'ajan'. Yani bu çatışmalardan çıkar elde ediyorlar. Profesyonel silah kullanıyorlar, radyanit olarak büyülü güçleri veya profesyonel ekipmanlar kullanıyorlar.
Bu dediğiniz biraz fantezi, böyle şeyleri düşünmek alakasız bunlar ile ilgili.
Şu an tek düşündüğüm oyuna olacak olan etkisi.

Uzun zamandır geldi, geliyor, gelecek...

Skill E: Rakipleri bir dayı klonuyla telefonunu çıkart diyerek flaşlatabilirsiniz.
Skill Q (2X): Rakibe Raze bombası yerine Çay fırlatırsınız.
Skill C: Uluyan bir kurt ile ortaya Türk bayrağı dikersiniz, eğer bir oyuncu bu bayrağa yakalanırsa üstüne S400 düşer.
Skill Ulti (X): Rakiplere tüm bu skillerini kullanarak hem çay fırlatır hem de üstlerin de CCC yazan kurtları gönderir.

Karakterimizin Adı: Çaycı Feytullah

Bu ifşayı ise Riot dosyalarından bulabildim, eğer araştırırsanız sizde bulabilirsiniz. sssshhh! (!)

Son düzenleme:
@Everythink bir ajandan bahsediyoruz 'ajan' meslek olarak 'ajan'. Yani bu çatışmalardan çıkar elde ediyorlar. Profesyonel silah kullanıyorlar, radyanit olarak büyülü güçleri veya profesyonel ekipmanlar kullanıyorlar.
Bu dediğiniz biraz fantezi, böyle şeyleri düşünmek alakasız bunlar ile ilgili.
Şu an tek düşündüğüm oyuna olacak olan etkisi.

Bence fazla bir etkisi olmayacak hatta sevilmeyen bir karakter bile olabilir neyse zaman gösterir belki hiç Türkiye'de yaşayan bir ajan gelmez bile.

Yeni konular

Geri
Yukarı