Valorant'a yeni başlayan biri hangi ajanla öğrenmeli?

Ereyn11

Femtopat
Daha fazla  
Valorant'a başlamak istiyorum fakat oyunda birçok ajan var ve hepsinin özellikleri farklı farklı. Bu ajanları öğrenebileceğim CSdeki gibi botlarla maç yapabileceğim bir yer var mı? Ve hangi ajan ile başlamam öğrenme sürecinde kolaylık sağlar?

Valorant'a başlamak istiyorum fakat oyunda birçok ajan var ve hepsinin özellikleri farklı farklı. Bu ajanları öğrenebileceğim csdeki gibi botlarla maç yapabileceğim bir yer var mı? Ve hangi ajan ile başlamam öğrenme sürecinde kolaylık sağlar?

Öğrenilmesi ve oynanması en kolay olan karakterler Omen ve Phoenix Omen ve Phoenix ile başlayabilirsin Jett gibi karakterlerin oynanması zor onun dışında Sage de oynayabilirsin ama Omen ve Phoenix gayet iyi.

Phoenix öneririm. Gelişmek için ise Poligonda Spike kurma ve Spike çözme çalış. Onun haricinde Atış Testi kısmından adamları öldür. Önerim ise Ctrl'ye fazla basıp sprey atma. Adamın kafasına odaklı öldürmeye çalış. Zamanla gelişecek onlar zaten.

Valorant'a başlamak istiyorum fakat oyunda birçok ajan var ve hepsinin özellikleri farklı farklı. Bu ajanları öğrenebileceğim csdeki gibi botlarla maç yapabileceğim bir yer var mı? Ve hangi ajan ile başlamam öğrenme sürecinde kolaylık sağlar?

Öncelikle merhaba hocam Brimstone senin için uygun olacaktır kolay kullanımlıdır. Evet bir eğitim yeri var orada istediğin kadar oynayabilip istediğin kadar karakter deneyebilirsin.

Öncelikle merhaba hocam Brimstone senin için uygun olacaktır kolay kullanımlıdır. Evet bir eğitim yeri var orada istediğin kadar oynayabilip istediğin kadar karakter deneyebilirsin.
Brimstone zor gelir. Özellikle smoke vs atamayabilir. Onun için oyun bilgisine sahip olmak lazım. Dediğim gibi Phoenix en iyi tercihtir.

Brimstone zor gelir. Özellikle smoke vs atamayabilir. Onun için oyun bilgisine sahip olmak lazım. Dediğim gibi Phoenix en iyi tercihtir.

Hocam Brimstone bence en kolayı smoke atacak ve X kullanacak onun dışında zor bir yanı yok Phoenix daha zor ayrıca Phoenix karakteri entry karakter herhangi bir maçta alırsa oynamaz ise zorbalanabilir. En iyisi Sage veya Brimstone'dan başlamalı.

Aynen öyle Phoenix Omen veya Sage. En kolayı Phoenix en zevklisi Omen eğer can basıp durucam diyorsanda Sage ama Omen biraz zora kaçabilir.

Omen körleri var teleportu var ayrıca smokleride aynı Brimstone'da da smoke var.

Hocam Brimstone bence en kolayı smoke atacak ve X kullanacak onun dışında zor bir yanı yok Phoenix daha zor ayrıca Phoenix karakteri entry karakter herhangi bir maçta alırsa oynamaz ise zorbalanabilir. En iyisi Sage veya Brimstone'dan başlamalı.
Smokeları yanlış atarsa da zorbalanabilir. Plat bir arkadaş demişti. Eğer takımda smoke karakter yoksa ve sende smoke atmayı bilmiyorsan smoke karakter alma demişti. Omen da zor gelebilir.
1) Phoenix 2) Sage'dir benim için.

Omen körleri var teleportu var ayrıca smokleride aynı Brimstone'da da smoke var.

Oyun bilgisi olmayan bir adam için brim oyundan soğutur.

Smokeları yanlış atarsa da zorbalanabilir. Plat bir arkadaş demişti. Eğer takımda smoke karakter yoksa ve sende smoke atmayı bilmiyorsan smoke karakter alma demişti. Omen da zor gelebilir.
1) Phoenix 2) Sage'dir benim için.

O zaman en uygunu Sage olacaktır hocam. Phoenix entry karakter ağır şekilde oyunda zorbalanabilir.

Oyun bilgisi olmayan bir adam için brim oyundan soğutur.

Ben brim ile başladım ve gayet de zevkliydi. O ultisi aşırı hoşuma gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı