Valorant'a yeni başlayan biri için tavsiyeler

Oyunu bilmeden entry mainlemeyin lol oynamıyoruz her karakter çok işlevsel ilk tavsiyem budur.
Sensinizi doğru bulduğunuzdan emin olun internette videolar var.
Toxic oyuncularla kavga etmeyin reportlayıp sesini kapatın.
Her zaman info verin.
Savunma da açılmak gibi bir gaflete kapılmayın agresif olmayın.
Sağ tıkı kullanmaktan vazgeçin (evet 40m de bile olsanız kullanmayın aim koyup beklemiyorsanız) operatör guardian gibi silahlar hariç.
Side'a girdiğiniz anda beklemeden bombayı kurun saniyeler oyun kazandırır.
Bir bölgeye direk girmeyin rakibin skilleri boşuna kullanmasını bekleyin.
V.b.

CS:GO'dan dönme birisi değilseniz aim konusunda yolunuz uzun baştan belirteyim. Arkadaşın dediklerine katılıyorum özellikle toxic oyunculara yoksa hayatta sakin kalamazsınız. Benim şahsen faydalandığım verebileceğim en büyük tavsiye e-spor maçlarını izlemek. Maçları çok sık takip etmek size çok şey kazandırır. Oyuncuların hangi pozisyonlarda beklediği, nasıl konumlandığı, sideı savunma, sidea girme, crosshair placementları, takım oyunu, hangi maplerde hangi heroların oynandığı ve daha niceleri. Bence oyunu ciddiye alıyorsanız e-sporu kesinlikle takip etmelisiniz, belki de size en çok şey kazandıracak yöntem bu.

Teşekkürler, CS:GO oyuncusuyum aslinda ama Valorant'a bir yenilik icin başladım, sensimi falan CS:GO'dan ayarladim YouTube'dan bakarak, aimim iyi deathmatch oynuyorum bol bol her girdigim deathmatchda ilk 3'e giriyorum, ama dediginiz gibi oyunda bir sürü map var ve Dust 2 gibi sadece tek map secemiyoruz bütün maplerde ustalasmak gerek.

Her şey göreceli sizin beğenmediğiniz bi oyunu başkası beğenebilir. Ben katılmıyorum.
Sorun beğenmek değil, bende Gold 1'im zaten. Zaman kaybı ve toxic dolu, hilelerle kaynıyor ve Riot hiç bir şey yapmıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da sadece 1 kızın başına gelen bir olay, daha binlercesi var, internette valorant kızlara taciz diye aratarak bulabilirsin. Bence bunlar oyunun oynanmaması için ortak bir sebep.

Sorun beğenmek değil, bende Gold 1'im zaten. Zaman kaybı ve toxic dolu, hilelerle kaynıyor ve Riot hiçbir şey yapmıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da sadece 1 kızın başına gelen bir olay, daha binlercesi var, internette Valorant kızlara taciz diye aratarak bulabilirsin. Bence bunlar oyunun oynanmaması için ortak bir sebep.

Dediklerin dogru, ama bu oyunun kötü olduguna bir isaret degil, oyunu oynayan kitlenin ne kadar yozlasmis insanlardan olustugunu gösteriyor.

Bol bol e-spor maçları izleyin, oyun bilginizi arttırın. Poligonda botların zorluk seviyesini yavaşça arttırarak aim çalışın. Oyun bilginiz olsa bile aim olmadan pek bir şey yaşamıyorsunuz maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı