Valorant'a yeni karakter geliyor!

Gerçekten Riot Games pazarlamada en iyisi... Ben açıkçası her zaman şaşırmışımdır, mesela Dota 2 varken neden insanlar lol oynar ? Bence Dota 2 daha güzel. Aynı şekilde Valorant denen oyunda böyle, csgo ve paladins gibi oyunlar varken insanlar nasıl bu oyunu oynar aklım almıyor ! Bir gireyim dedim, kütük mekanikler, düşük fps derken soğudum. Üstüne üstlük sürekli yeni karakter getiriyorlar ve oyuncularını kaybetmiyorlar Riot Games'i takdir etmek lazım...

Gerçekten Riot Games pazarlamada en iyisi... Ben açıkçası her zaman şaşırmışımdır, mesela Dota 2 varken neden insanlar lol oynar ? Bence Dota 2 daha güzel. Aynı şekilde Valorant denen oyunda böyle, csgo ve paladins gibi oyunlar varken insanlar nasıl bu oyunu oynar aklım almıyor ! Bir gireyim dedim, kütük mekanikler, düşük fps derken soğudum. Üstüne üstlük sürekli yeni karakter getiriyorlar ve oyuncularını kaybetmiyorlar Riot Games'i takdir etmek lazım...
Kütük değil knk o kadar

Gerçekten Riot Games pazarlamada en iyisi... Ben açıkçası her zaman şaşırmışımdır, mesela DotA 2 varken neden insanlar LoL oynar? Bence DotA 2 daha güzel. Aynı şekilde Valorant denen oyunda böyle, CS:GO ve Paladins gibi oyunlar varken insanlar nasıl bu oyunu oynar aklım almıyor! Bir gireyim dedim, kütük mekanikler, düşük FPS derken soğudum. Üstüne üstlük sürekli yeni karakter getiriyorlar ve oyuncularını kaybetmiyorlar Riot Games'i takdir etmek lazım...

Dostum o kadar haklısın ki, galiba 1 ay içerisinde ya bu oyunu komple bırakıp CS:GO'ya döneceğim ya da sadece bu oyun hayatım olacak hem saçma hem oynama isteği bilmiyorum inan ki CS:GO biraz daha düzelirse kesinlikle CS:GO!

Geri
Yukarı