Valorant'a yeni yama geldi mi?

Tahminlerim yarın sabah geleceği yönünde. Umarım oyunu mavi ekran sorunları yüzünden oynayamayan arkadaşların sorunları bu yama ile çözülür.

Ben de bekliyorum. 775 pin işlemci yüzünden kaç haftadır oyuna giremiyorum.

Twitter da 8 Haziran civarında demişlerdi. Birkaç gün geç gelecek gibi.

Benim ki 775 pin işlemci değil ona rağmen giremiyorum işlemciyle alakası yoktur bence
Bir tek bende sorun çıkmadı galiba.
Şanslısın.
Bana artık mavi ekran vermiyor. Sizin nasıl düzelmedi acaba? Gerçekten üzüldüm, 1 ay olacak giremediniz.
Yapacak bir şey yok :(
Hayır 8 haziranı işaret ediyorlardı ama hala bir güncelleme gelmedi ya bu gece gelecek yada bir kaç gün daha ertelendi 8 Haziran civarı yazıyordu çünkü.
Umarım.
Güncelleme gelmedi. Bende sizin yaşadığınız sorunların neredeyse hiç birini yaşamadım. Sadece FPS'im %5 kadar düştü. O da 240'ın altına inmediği için bir sorun yaşatmadı bana. Garip. Herkese geçmiş olsun gelen güncelleme ile umarım düzelir.
2.09 yamasından kaynaklı hep bu sorunlar 2.11 yaması geldiği zaman tüm hatalar düzeltilecekti

Okudum bunu fakat geldiği hakkında bilgi yok

Soru başlıkta yazılı. Güncelleme... Yeni yama bugün gelecekti. Valorant'ı tekrar açmak için bastım, mavi ekran hatası verdi.
1623237237257.png

Evet, güncelleme geldi.

Çözümü bende şu şekilde oldu. Baslata hizmetler yazdim oradan vgc yi bulup - sağ tık özellikler- sonra orada elle yazar onu otomatik yapıp tekrar başlattım. Sorunum böyle çözüldü.

Geri
Yukarı