Valorant'a yücelik rankı gelmesi yücelik altındaki rankları etkiler mi?

itzduchy

Decapat
Daha fazla  
Valorant'a yücelik rankı gelmesi biliyorsunuz ki yücelik rankının altındaki oyuncular önceki ranklarına göre daha fazla kademe atlayacaklar, yani bu yüzden mesela eskiden Silver olan bir oyuncu Gold olduğu için artık eski Silver elodakilerin oynayışı yeni Gold elodakilerin oynayışı mı olmuş oluyor?

Valorant'a yücelik rankı gelmesi biliyorsunuz ki yücelik rankının altındaki oyuncular önceki ranklarına göre daha fazla kademe atlayacaklar, yani bu yüzden mesela eskiden Silver olan bir oyuncu Gold olduğu için artık eski Silver elodakilerin oynayışı yeni Gold elodakilerin oynayışı mı olmuş oluyor?

Silver olan biri golda çıkmadı ki? Çıkması kolaylaştı.

Yücelik rankı sıralamada nereye yerleştirildi? Eğer en tepedeyse onun altındakiler çıkacağı için boşluklar oluşacak ve rank çıkmak biraz daha kolaylaşacak.

Silver olan biri golda çıkmadı ki? Çıkması kolaylaştı.

Mesela dedim fark ettiysen.

Ama gereksiz kolaylaştı ben Silver 3 de ssıkışmıştım.
6 saatte plat 2 oldum yeni rank gelince çok kolaylaştı garip şekilde.

Aynen, bu sezon Silver 1 50kp de başladım ve yücelik rankı geldiğinde plat 1'e kadar çıktım. Fakat uzun bir süre aim, ve gamesens geliştirdim bayağı bir video izledim. Bu yüzden kafamda soru işaretleri oluştu. Gerçekten eski platin oyuncuları gibi mi oynuyorum yoksa hala Silver gibi mi oynuyorum diye.

Mesela dedim fark ettiysen.

Aynen, bu sezon Silver 1 50kp de başladım ve yücelik rankı geldiğinde plat 1'e kadar çıktım. Fakat uzun bir süre aim, ve gamesens geliştirdim bayağı bir video izledim. Bu yüzden kafamda soru işaretleri oluştu. Gerçekten eski platin oyuncuları gibi mi oynuyorum yoksa hala Silver gibi mi oynuyorum diye.
Ben hiç aim falan çalışmamıştım ama oyun bilgisine dayanan bir tarzım var ve rakiplerimin çok alakasız adamlar olduğunu net bir şekile görebilyordum çok daha kalitesizlerdi ben de sıkılıp oyunu bıraktım.

Geri
Yukarı