Valorant'ta nasıl "Yücelik" olunur?

mehmetcbb

Hectopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PALIT GTX 1660 6GB

Intel Core i3 10100F

MSI H510M-K PRO

Kingston 2x16GB DDR4 RAM

240GB HP SSD

2TB Western Digital HDD
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, Valorant'ta dia 2'yim. Peak Rank'ım bu. Yücelik Elo'ya nasıl çıkabilirim? Aim çalışmaya çok üşeniyorum. Bazen DM'ye giriyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Yani Dia'da aim olarak herkes birbirine çok yakın DM'den ziyade oyun bilgini geliştirmen lazım yücelik ve üstü için çünkü aimin seni çıkarabileceği Max elo dia. Pro maç izlemen gerektiğini düşünüyorum.

Şaka bir yana benim oyun bilgim olmadığı için dia 2 de tıkandım oyun bilgisi çok önemli hocam. En kötü bir duonuz olsun takımdankilere ayak uyduramasanız bile birbirinize ayak uydurursunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, Valorant'ta dia 2'yim. Peak Rank'ım bu. Yücelik Elo'ya nasıl çıkabilirim? Aim çalışmaya çok üşeniyorum. Bazen DM'ye giriyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Ben tam dia 2 50 kpydim sonra düştüm şu anda dia 1 89 kpdim düştüm düştum ben şu an sensimi oturmami monitör uzaklığını bulamadım.

Ya her gün aim çalışıp kendini geliştireceksin, ya düzgün bir takım bulup devamlı gireceksin, ya da şansın yaver gidecek iyi bir takım gelecek fakat Valorant CS:GO gibi olmadığı için sadece aim işe yaramayabiliyor. Bu yüzden önce takım bul.

Peek cücelik 2 olarak şunu söyleyebilirim maçlar komik, Plat ve Diadan tek farkı sözünün geçiyor olması. Aim olarak bir şey demiyorum çünkü yüksek eloda aimden çok gamesens ve pozisyon konuşuyor yoksa karşılıklı fightta Yücelik ile Dia hemen hemen aynı. Profesyonel maçları izle oradaki düşünce tarzlarına bak. Hangi durumda nasıl hareket ediyorlar, ellerindeki imkanları nasıl değerlendiriyorlar gibi gibi. Yücelikten biraz daha kasarsan İmmortal oluyorsun zaten o yüzden biraz ciddiyet istiyor anlayacağın. Yoksa bronz adam golda nasıl çıkarım dese bu kadar takılmam.

Son düzenleme:

Aim çalışmaya üşeniyorum, bazen DM giriyorum diye bir şey yok eğer yükselmek istiyorsan bol bol DM gireceksin git bak sıralamada ki Radiant'ların kariyerine rekabetçi maçtan çok DM var. DM sayesinde hem peek bilgini geliştireceksin hem de aimini ve oyun bilgisi için de oyunu çok fazla oynaman lazım bu öyle bir anda olacak bir şey değil zamanla yaşadıklarından ders çıkarıp aynı hataları tekrar yapmazsan gelişirsin zaten. E-spor gibi bir hedefin yoksa rankını yükseltmek için bu kadar zaman harcamanı tavsiye etmiyorum bununla zaman kaybetmek yerine kendin için daha faydalı şeyler yapabilirsin he eğer e-spor istiyorsan da kusura bakma ama üşeniyorum diye bir şey yok oyuna girdiğin gibi 5-6 el DM atacaksın ve oyun bilgin için de oyun içinde yaşanan pozisyonları farklı bir bakış açısından değerlendir kendinin ve takım arkadaşlarının o turu kazanıp ya da kaybetmeniz fark etmeksizin yaptığınız hataları göz önüne getir ve tekrarlama. ( immortal elo oyuncusuyum )

Geri
Yukarı