Valorant'da maç giriş ekranında kalıyor

bilgili321144

Hectopat
Merhaba, ben Valorant'a girebiliyorum ama ölüm maçına bile girsem yükleme ekranında kalıyor. Ya da çok fena buga giriyor bunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu silip tekrar yüklemeyi denediniz mi? Denediyseniz eğer sistemsel bir sorun olabilir. Sistem bilgilerinizi yazarsanız daha detaylı, daha net bir çözüm bulabiliriz. :) bol şans.

"Çok fena bug"`dan kastınız nedir? Sistem özellikleriniz nedir? Oyun dosyalarını doğruladınız mı?
BUGDAN kastım yetenek kullanamam zıplayamam silahın kafama girmesi ve hareket edemem
Bugdan kastım yetenek kullanamam zıplayamam silahın kafama girmesi ve hareket edemem.

Bugdan kastım oyunda zıplayamam yetenek kullanamam koşamamam silah in kafama geçmesi.

RX 580 8 GB Ryzen3200G 48pbgb NVMe SSD 2×8 16 GB RAM sabit 200 FPS internet iyi olduģ zamanlarda.
Geç giriyorsa ve HDD kullanıyorsanız SSD alabilirsiniz.
Nvme ssd 480 gb
3 ciguli RAM var ben uzun süredir düşünüyordum buldum diğerlerini sen bulursun artık.

16 GB RAM var :D
Sistem nedir? SSD mi kullanıyorsun HDD mi? Benim de HDD'im varken donmalar vardı, SSD alınca düzelmişti.

NVMe SSD 480 GB.
Oyunu silip tekrar yüklemeyi denediniz mi? Denediyseniz eğer sistemsel bir sorun olabilir. Sistem bilgilerinizi yazarsanız daha detaylı, daha net bir çözüm bulabiliriz. :) bol şans.

Silip yüklemedim ama sistem konusunda sıkıntı yok 200 FPS alıyorum zaten.
Şu anda sistemi tahmin ediyorum. Birazdan yazarım.

Sistemi yazdım.
Sildim yükledim düzelmedi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı