Valorant'dan haksız yere sınırsız ban yemek

Banımı açmadılar dostum? Zırvaladın falan filan doğru konuş. Bu kadar sinirlenmen pek doğal değil. Valorant da zaten ban yediğin zaman hileden, o hwid banı 3 ay sonra kalkıyor ama ban yiyen hesap kalıcı olarak banlı oluyor. Azcık sakin ol ne bu sinir? Zırvalayan sensin.
Arkadaş senin mesajında:
Şu anda banım açık ve oynuyorum.
Yazmıyor mu? Ben kendim mi uyduruyorum? Mesajlarım üzerinden sakin olduğumu veya duygusal durumumu nereden anladın, nasıl böyle bir çıkarım yaptın bilmiyorum fakat hayatımda yeri olmayan insanlar için üflemem bile. Zırvalamak yerine boş yaptın deseydim biraz daha internet ağzı olurdu sen de doğru söylüyorsun ama ben zırvaladın demeyi tercih ediyorum. HIW ban ise kalıcıdır, bunun kalıcı olmamasını isteyebilecek kişi de üretici firmadır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yıllar önce Fifa kariyer modunda para hilesi yapmak için Cheat Engine kullanmıştım. Sonrasında beceremeyip programı silmiştim. Bundan yaklaşık 2-3 hafta kadar sonra da PUBG ye girdiğimde hesabım banlanmıştı. Attığım ticket sonrasında bilgisayarımda Cheat Engine programının bulunmasından dolayı ban yediğim söylenmişti.
Haksız yere ban yemeniz çok çok çok düşük bir ihtimal bence. Bu anlattığım da haksız gözükebilir fakat bilgisayarda ufak bir iz bile varsa sistem onu algılıyor ve bence olması gereken de bu.

Arkadaş senin mesajında:

Yazmıyor mu? Ben kendim mi uyduruyorum? Mesajlarım üzerinden sakin olduğumu veya duygusal durumumu nereden anladın, nasıl böyle bir çıkarım yaptın bilmiyorum fakat hayatımda yeri olmayan insanlar için üflemem bile. Zırvalamak yerine boş yaptın deseydim biraz daha internet ağzı olurdu sen de doğru söylüyorsun ama ben zırvaladın demeyi tercih ediyorum. HIW ban ise kalıcıdır, bunun kalıcı olmamasını isteyebilecek kişi de üretici firmadır.
KALICI falan değil dostum. HWID kalıcı bir ban değildir. En azından Valorant'ın verdiği ceza böyledir.

KALICI falan değil dostum. HWID kalıcı bir ban değildir. En azından Valorant'ın verdiği ceza böyledir.
Ne konuşuyorsun ne anlatıyorsun hiçbir şey anlamıyorum. Bence uykunu daha iyi bir şekilde almalı kafanı boşaltmalısın. Hiç sağlıklı değil bu durum, neyse selametle foruma boş yere dönmüşüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı