Valorant'dan haksız yere sınırsız ban yemek

Yani dediğim gibi bir şey yaptığınız aşikar, hilesiz temiz bir hesap ile yeniden başlayabilirsin, tabii dayanabilirsen. Hile kullandıysan da umarım anakart bilgilerin üzerinden ban yemişsindir.

Yani dediğim gibi bir şey yaptığınız aşikar, hilesiz temiz bir hesap ile yeniden başlayabilirsin, tabii dayanabilirsen. Hile kullandıysan da umarım anakart bilgilerin üzerinden ban yemişsindir.
knk zaten pc toplicam ama ben hakkımla oynadım sadece 1 kere icebox ilk geldiğinde omen bugu vardı onu yapmıştım oda başka çalınan hesaptaydı

Kanka zaten PC toplayacağım ama ben hakkımla oynadım sadece 1 kere icebox ilk geldiğinde Omen bugu vardı onu yapmıştım oda başka çalınan hesaptaydı
Ahahahaha, bakalım daha ne kadar çok -mıştım, bilmiyorum ve emin değilim tarzında cümle göreceğiz senden. Rekabetçi arenada yerin yok, farklı şeylere yönel.

Ahahahaha, bakalım daha ne kadar çok -mıştım, bilmiyorum ve emin değilim tarzında cümle göreceğiz senden. Rekabetçi arenada yerin yok, farklı şeylere yönel.

Kanka ben senle düzgün konuşuyom sen neden bu kadar toxicsin? İnsanların moralini bozuyorsun. Hile kullansam en fazla gümüş 3'e çıkabilir miyim sence?

Kanka ben senle düzgün konuşuyom sen neden bu kadar toxicsin insanların moralini bozuyon hile kullansam en fazla gümüş 3'e çıkabilir miyim sence

Benim saatlerimi ayırıp bir şeyler yapabilmek istediğim bir oyunda bir oyuncunun çıkıp hile kullanması, bug yapmasını sertçe eleştirmem toxiclik ise evet toxiciğim. Sizi kullandığınız imla kurallarından dolayı bile report etmeyip göz ardı ediyordum, yolun sonu sanırım.

Ben hiçbir oyunun oyunculara boş yere ban attığını görmedim. Riskli program görünce genelde oyuna sokmaz, gerçekten kullanmadığınıza eminseniz iletişime geçip üzerine gidin fakat dediğim gibi pek gerçekçi değil bu dediğiniz.

Hayır, Valorant gerçekten de haksız yere banlıyor arada sırada. Sen görmedin değil yaşamadın dostum. Bak arkada sadece Microsoft Edge ve IDM açık diye ban yedim. Yani hile değildim abicim? Neymiş %99.99 ban yiyenlerin hepsi hileden ban yiyormuş HAYIR. Bakın size yemin ederim öyle bir şey yok. Gerçekten de başınıza gelebilir, başıma gelmez demeyin. Vallahi ben de öyle diyordum ve Valorant beni haksız yere banladı. Şu anda banım açık ve oynuyorum.

Hayır, Valorant gerçekten de haksız yere banlıyor arada sırada. Sen görmedin değil yaşamadın dostum. Bak arkada sadece Microsoft Edge ve IDM açık diye ban yedim. Yani hile değildim abicim? Neymiş %99.99 ban yiyenlerin hepsi hileden ban yiyormuş HAYIR. Bakın size yemin ederim öyle bir şey yok. Gerçekten de başınıza gelebilir, başıma gelmez demeyin. Vallahi ben de öyle diyordum ve Valorant beni haksız yere banladı. Şu anda banım açık ve oynuyorum.
Banını açmışlar, bu kadar cümleyi bunun için mi zırvaladın? Forumu kullanmıyordum fakat bu bildirim gerçekten şaşırttı beni. Bu insanların algısı ve kafa yapısı ne zaman düzelecek acaba..

Bende 3. parti yazılımdan sınırsız ban + 3 ay cihaz banı yedim. 10 kez falan ticket attım ancak faydası yok. Yağmacı karambit + Battle Pass aldıktan 1-2 hafta sonra ban yedim. Parada boşa gitti.

Banını açmışlar, bu kadar cümleyi bunun için mi zırvaladın? Forumu kullanmıyordum fakat bu bildirim gerçekten şaşırttı beni. Bu insanların algısı ve kafa yapısı ne zaman düzelecek acaba..
Banımı açmadılar dostum? Zırvaladın falan filan doğru konuş. Bu kadar sinirlenmen pek doğal değil. Valorant da zaten ban yediğin zaman hileden, o hwid banı 3 ay sonra kalkıyor ama ban yiyen hesap kalıcı olarak banlı oluyor. Azcık sakin ol ne bu sinir? Zırvalayan sensin.

Azcık farklı şeylere yönel dostum. Bu sinir normal değil, ayrıca hwid banının dahi ne olduğunu bilmiyorsun. Hwid banı anakarttan kısıtlı olarak banlanmak demek) Konu benim için kapanmıştır iyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı