Çözüldü Valorant'ı açarken sistem mavi ekran veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

msvcp110.dll

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, biraz önce Valorant'ı yükledim (daha önce bu bilgisayara hiç yüklememiştim), ".exe" dosyasına tıklayınca ekte yüklediğim görseldeki hatayı alıyorum. İşletim sistemim Windows 8.1 olduğu için sorun yaşadığımı düşündüm ama siteye baktım ve anladığım kadarıyla destekliyormuş. Nasıl çözerim yardımcı olur musunuz?
20221118_181554.jpg

Merhaba, biraz önce Valorant'ı yükledim (daha önce bu bilgisayara hiç yüklememiştim), ".exe" dosyasına tıklayınca ekte yüklediğim görseldeki hatayı alıyorum. İşletim sistemim Windows 8.1 olduğu için sorun yaşadığımı düşündüm ama siteye baktım ve anladığım kadarıyla destekliyormuş. Nasıl çözerim yardımcı olur musunuz?
20221118_181554.jpg
@KojiroHyuga04

Merhaba. Dump dosyalarını paylaşmanız lazım.

Vanguard kaynaklı olduğunu resimden görebiliyorum ama ek bilgiler elde edebilmek için Dump dosyası gerekli.

Merhaba. Dump dosyalarını paylaşmanız lazım.

Vanguard kaynaklı olduğunu resimden görebiliyorum ama ek bilgiler elde edebilmek için Dump dosyası gerekli.

O zaman Valorant burada asli kusurlu :)

Hesap girip başlatırken çöküyor demek ki.

Vanguard hile koruma motoru maalesef biraz sıkıntılı.
Başarılı şekilde oyuna girebilseniz bile çekirdek düzeyinde çalıştığından sıkıntı yaratıyor.
Ya güncelleme beklenmeli ya da Vanguard'a katlanmayı öğrenmeli :(

Geri
Yukarı