Valorant'ı açarken "System Error" hatası

mrbbenkayn

Decapat
Daha fazla  
Valorant'a girerken aldım ve Alt Tab atılmıyor hiçbir türlü. Hatanın ne olduğunu bilmiyorum.

IMG_20211010_202405.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Oluşturduğu dosyayı atar mısınız?

Dosya hangisi? 2. soruşum. Çünkü format atacağım yeniden UEFI ile sistem kuracağım yine yaşarsam en azından çözebilirim.

Virüs programını devre dışı bırakıp dener misiniz?
Güvenlik duvarını da devre dışı bırakıp deneyiniz.

Denedim en düşük 720p Low ayarda sabit 1 FPS üstü yok. Bu sorun 2 gündür var 1 FPS sabit LoL de sıkıntı yok Valorant Genshin Impact'te de olmaya başladı? Ama LoL de olmuyor.

Dosyayı buldum fakat dosyaya erişiminiz yok dedi.

Son düzenleme:
Uyumluluk modunu Win8 yapıp ve yönetici olarak çalıştırıp dener misiniz bir de?

Olmadı en son ekran kartı sürümüm 2020 de rahat çalışıyordu fakat 2021 de çıkmış beta sürüm vardı onu yükledim yüklerken çok hata verdi yüklenmiyor vb tarzında en sonda yükledi ilk girişte bir şey olmadı PC'yi kapatıp sabah açtığımda oldu eski sürümüne geri dönülmüyor.

Oyun açılıyor ama nedense 1 FPS sabit üstü yok sadece 1 FPS'ye bile çıkmıyor kare sınırsız şekilde.

Son düzenleme:
Dosya hangisi? 2. soruşum. Çünkü format atacağım yeniden UEFI ile sistem kuracağım yine yaşarsam en azından çözebilirim.

Denedim en düşük 720p Low ayarda sabit 1 FPS üstü yok. Bu sorun 2 gündür var 1 FPS sabit LoL de sıkıntı yok Valorant Genshin Impact'te de olmaya başladı? Ama LoL de olmuyor.

Dosyayı buldum fakat dosyaya erişiminiz yok dedi.

Geri
Yukarı