Valorant'ı açılamıyor

İşletim sistemi
Windows 10

utkusama35

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba kasa bilgisayarımı evden eve taşıdım ve bileşenlere bir şey oldu mu diye korkan Valorant'a girerken diyor critical erorr veya dokular yüklenmedi diyor korkuyorum ekran kartım anakartım işlemcim hasar gördü diye veya temizinden format atmayı düşünüyorum.

Hocam başka oyunlarda da deneyeyim bir eğer çalışırsa normal tekrar kuracağım.
Diğer oyunlar da da deneyip bize sonucu söyler misin belki sabit diskin hasar almış olabilir.

Biraz garip geldi işlemci veya ekran kartında sorun olsa Valorant dışında da bu sorunu hissedersin oyunu tekrar kurmayı dene.

Şimdi bir denedim BF1'e girmeyi oyuna girioyurm oyundan atıyor anlamadım walla.
Diğer oyunlar da da deneyip bize sonucu söyler misin belki sabit diskin hasar almış olabilir.

BF 1'e girdim senin için özel bir deneyim yaratılıyor kısmında oyun dondu ve attı.

Şimdi bir denedim BF1'e girmeyi oyuna girioyurm oyundan atıyor anlamadım walla.

BF 1'e girdim senin için özel bir deneyim yaratılıyor kısmında oyun dondu ve attı.
Valorantı silip yüklemeyi deneyebilirsin ve ek olarak fiziksel bir hasar almış mı diye kontrol et kasanın içini, düşürme vb. olduysa belki bir sorun olabilir.

Valorant'ı silip yüklemeyi deneyebilirsin ve ek olarak fiziksel bir hasar almış mı diye kontrol et kasanın içini, düşürme vb. olduysa belki bir sorun olabilir.

Tamamdır kasanının içini açayım bir bakaıym.
Valorant'ı silip yüklemeyi deneyebilirsin ve ek olarak fiziksel bir hasar almış mı diye kontrol et kasanın içini, düşürme vb. olduysa belki bir sorun olabilir.

Hocam bilgisayar video izlerken vesaire de donuyor anlamadım yani nasıl anlarım PC'de sorun olup olmadığını.

Son düzenleme:
Tamamdır kasanının içini açayım bir bakaıym.

Hocam bilgisayar video izlerken vesaire de donuyor anlamadım yani nasıl anlarım PC'de sorun olup olmadığını.
Nasıl hasar gördüğünü bilmediğimiz için bence en iyi seçenek bir bilgisayarcıya sorunu anlatıp baktırmak olabilir.

Geri
Yukarı