Valorant'ı açınca PC kitleniyor

İşletim sistemi
Windows 10

Rhea7

Decapat
Yer
Malatya
Şu anda acayip sövesim var şu oyuna. 2 güne kadar hiçbir sorun yaşamadan oynarken dün gelen güncellemeyle hem Valorant'ta hem de bilgisayarımdaki diğer uygulamalarda anlık çökmeler vs olmaya başladı. Valorant'ı açınca sistemim kitleniyor hiçbir şey yapamıyorum monitörün ekranı uyku moduna geçiyor ve mecburen reset atmam gerekiyor. Sistemimi soracak olur ise alt kısmında yazıyor.
Dünki gelen güncellemeyle sırasıyla gelen bana 3 çeşit hata var.
Siyah ekran.
Couldn't start.
DX 11 feature.

Mevcut Sistem:
ASUS P5G41T-M
HD 5570 1GB 128 BİT
Q6600 2.8GhZ (OC)
2x2 DDR 3 1333MhZ + 500 GB HDD

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda acayip sövesim var şu oyuna. 2 güne kadar hiçbir sorun yaşamadan oynarken dün gelen güncellemeyle hem Valorant'ta hem de bilgisayarımdaki diğer uygulamalarda anlık çökmeler vs olmaya başladı. Valorant'ı açınca sistemim kilitleniyor hiçbir şey yapamıyorum monitörün ekranı uyku moduna geçiyor ve mecburen reset atmam gerekiyor. Sistemimi soracak olur ise alt kısmında yazıyor.
Siyah ekran.
Couldn't start.
DX 11 feature.

Mevcut sistem:
ASUS P5G41T-M
HD 5570 1GB 128 bit.
Q6600 2.8GHz (OC)
2x2 DDR 3 1333MHz + 500 GB HDD.

Çözebildinmi dostum?
Çözebildinmi dostum?

Şu anda acayip sövesim var şu oyuna. 2 güne kadar hiçbir sorun yaşamadan oynarken dün gelen güncellemeyle hem Valorant'ta hem de bilgisayarımdaki diğer uygulamalarda anlık çökmeler vs olmaya başladı. Valorant'ı açınca sistemim kilitleniyor hiçbir şey yapamıyorum monitörün ekranı uyku moduna geçiyor ve mecburen reset atmam gerekiyor. Sistemimi soracak olur ise alt kısmında yazıyor.
Siyah ekran.
Couldn't start.
DX 11 feature.

Mevcut sistem:
ASUS P5G41T-M
HD 5570 1GB 128 bit.
Q6600 2.8GHz (OC)
2x2 DDR 3 1333MHz + 500 GB HDD.

Nasıl çözeceğim ya yapamadım sen yapabıldın mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı