Valorant'ı açınca bilgisayar kitleniyor

Sedus

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, Valorant'ı açınca ID pw yerine kadar gelebiliyorum fakat giriş yapınca hiçbir şey açılmıyor ve bir süre sonra bilgisayar kitleniyor hiçbir şey yapamıyorum bilgisayar üzerinde sadece internette gezinebiliyorum masaüstü resmen kitleniyor. Çözümü nedir arkadaşlar ne yaptıysam olmadı artık sinir krizine gireceğim.

FACEIT mevcutsa güncelleyin.

Senden Allah razı olsun kral sen varya çok büyük adamsın sana ettiğim dualar sayesinde cennette yerin hazır vallaha.
FACEIT güncelleyince sorun düzeldi mi?

Kanka şu an yaptım ve oyun inanılmaz bir şekilde açıldı kafayı yedik 10 tane adam çözemedik FACEIT AC güncelleyince Çözüldü.

Sağ alttaki saatin olduğu kısımdaki ikonlardan Vanguard'ı bulup sağ tıklayın ve uninstall seçeneği ile kaldırıp deneyin, düzelmezse Riot sitesinden destek bileti açın.

Deneyeceğim geri dönüşünüz için teşekkür ederim.
Sağ alttaki saatin olduğu kısımdaki ikonlardan Vanguard'ı bulup sağ tıklayın ve uninstall seçeneği ile kaldırıp deneyin, düzelmezse Riot sitesinden destek bileti açın.

Nereden indirebilirim onun içinde yardım edebilirsen sevinirim.

Son düzenleme:
Oyunu normal başlatın kendi indirip kurar ek bir şey yapmana gerek yok.

Girip Vanguard'ı kurdum yeniden başlattım bu çıktı tekrar tekrar yeniden başlattım hala devam ediyor bu sorun bunun çözümü var mı?

Dosya Ekleri

• resim_2021-03-24_141951.png
    resim_2021-03-24_141951.png
    21,3 KB · Görüntüleme: 15

Yeni konular

Geri
Yukarı