Çözüldü Valorant'ı açıp görev yöneticisine girince CPU %100 oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

real gamer onur

Picopat
Merhaba. Ben Valorant'ı açınca dırekt açınca hiç PC ısınmadan gorev yonetıcısınıe gırıyorum, tak dıye 100 CPU gosterıyor. Valorant'ı açtım mı oluyor bu durum.

Dosya Ekleri

• DxDiag.txt
    122,7 KB · Görüntüleme: 111
Çözüm
Hocam bak sımdı sorunum cok acık CS:GO dayım kasma donma FPS dususu yok ama valoranta gecınce kasma donma FPS dropu 60 FPS'ye dusmeler falan donmalar Alt Tab yapınca 100 CPU gostermeler anlatabıldım mı bir sorunumu cozun ya napayım Riot destege mı yazayım yoksa.
Hocam valorantı kaldırıp yeniden kurmanızı öneririm
Hocam bende de ısınıyor ama genelde 72 derece falan (en yüksek) sorun yok ama eğer isterseniz sistemsel bir hata olabilir diye valorant ı yeniden kurabilirsin, silmen için bu uygulamatı öneririm; HiBitSoftware çünkü kaldırmadan kalan izleri de temizler

Hocam bak sımdı sorunum cok acık CS:GO dayım kasma donma FPS dususu yok ama valoranta gecınce kasma donma FPS dropu 60 FPS'ye dusmeler falan donmalar Alt Tab yapınca 100 CPU gostermeler anlatabıldım mı bir sorunumu cozun ya napayım Riot destege mı yazayım yoksa.
Hocam valorantı kaldırıp yeniden kurmanızı öneririm

Çözüm

Geri
Yukarı