Valorant'ı bırakmalı mıyım?

Arkadaşlar, sorunu şu (gerçekleri konuşacağım): Valorant'ı bırak diyor bana iç sesim ama bırakma da diyor. 600 aboneli bir kanalım var, ona Valorant videosu çek, ileride turnuvalara katılıp e-sporcu falan diyor iç sesim ama bir yandan bırakmak da istiyorum. Çok fazla zamanımı alıyor, günlük ihtiyaçlara zamanım kalmıyor. Ne yapmalıyım?

Not: Dalga geçmeyin. Ciddi bir konudur. Saygılar.

Hocam yol yakın iken bırakın.

Valorant, CS:GO gibi oyunlar neden oynanır zaten ben anlamıyorum. Sürekli aynı şeyi yapmaktan sıkılmıyor musunuz? Öldür başa sar öldür başa sar.

Kendi hayatınıza zaman ayıramıyorsanız bırakmalısınız.

Kendi hayatınıza zaman ayırabiliyorsanız ama oyunden zevk almıyorsanız bırakmalısınız

Oyundan zevk alıyorsanız ve kendinize zaman ayırabiliyorsanız bırakmayın.

Oyun bu zevk almak için var.

Kendi hayatınıza zaman ayıramıyorsanız bırakmalısınız.

Kendi hayatınıza zaman ayırabiliyorsanız ama oyunden zevk almıyorsanız bırakmalısınız.

Oyundan zevk alıyorsanız ve kendinize zaman ayırabiliyorsanız bırakmayın.

Oyun bu zevk almak için var.

En iyi cevap bu sanırım. Buna göre kendi hayatını ayarlayabiliyorsan okulunu aksatmıyorsa devam etmende sakınca yok. Oyun oynamak bir hobi sonuçta, kimse karışamaz.

En iyi cevap bu sanırım. Buna göre kendi hayatını ayarlayabiliyorsan okulunu aksatmıyorsa devam etmende sakınca yok. Oyun oynamak bir hobi sonuçta, kimse karışamaz.
Aynen öyle bir hobi bu. :)

Ben bir oyunu örneğin 10.000 saat oynamış bile olsam zevk almayı bıraktığım dakika siler geçerim.

Oyun bir stres kaynağı, sinirlenmek için olmamalı. Oyun zevk almak, kafa dağıtmak için olmalı. Bunu anlamayan çok fazla insan var işte dünya üzerinde...

Valorant kapalı betası bittiğinden beri oynuyorum ve normalde ortalama bir oyuncuyum yani bazen 30 bazen 25 geneldede 25-15 arası vuruyorum fakat son zamanlarda bayağı kötü oynamaya başladım sizce Valorant'ı bırakmalı mıyım yoksa devammı etmeliyim içimden bir ses aim çalışıp devam etmemi söylüyor içimden başka bir ses ise bırakmamı söylüyor sizce neyapmalıyım.

Yeni konular

Geri
Yukarı