Valorant'ı D diskinden C diskine atma

enesaak

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi günler. Bilgisayarımda 2 adet disk var. C diski SSD, D diski ise HDD. Ben Windows'u C diskine kurmuştum ve diğer bütün programları D diskine kurdum. Şimdi Valorant'ı SSD'ye atmak istiyorum fakat nasıl yapacağım bilmiyorum. D diskindeki Riot Client ve Valorant klasörünü atmam yeterli olur mu? Ayrıca SSD'de 55 GB boş alan var yeterli olur mu?

1622025569019.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler. Bilgisayarımda 2 adet disk var. C diski SSD, D diski ise HDD. Ben Windows'u C diskine kurmuştum ve diğer bütün programları D diskine kurdum. Şimdi Valorant'ı SSD'ye atmak istiyorum fakat nasıl yapacağım bilmiyorum. D diskindeki Riot Client ve Valorant klasörünü atmam yeterli olur mu? Ayrıca SSD'de 55 GB boş alan var yeterli olur mu?

Eki Görüntüle 1041540
O Riot Games klasörünü C diskine taşıyıp Local klasöründen valorant klasörünü tamamen silip deneyin.

Eki Görüntüle 1041540
Riot Games klasörüne sağ tıklayıp "kes" diyin. Sonra C diskine gelip "yapıştır" diyin. Denemekten zarar gelmez. Büyük ihtimal yanlış bilgi uyarısı alacağım.

Aslında yapılıyor. Riot Games klasörünü kesin ve yeni diskinize yapıştırın. Sonra Valorant'ı indirin. Yükleme yeri olarak yeni diskinizi seçin. Doğrulama yapacak ve yüklenecektir.

Geri
Yukarı