Valorant'ı doğru oynamak

Şu lanet oyunda bir sürü skill kullanıp side tutsam gelen geçen kafama lak diye oturtuyor, ben ne yapayım da düzgünce oynayayım şu oyunu? MMR'ım yüksek diye Gold/Plat/Diamond elolar geliyor adamlar misslerse elimi açıp şükür ediyorum, tavsiyelerinizi dinlemek isterim.
Çok fazla oynaman gerekiyor oyunu her açıyı ezberlemen lazım. Cross koyduğun yerin tam adamın kafasının çıkacağı yer olması gerekiyor. Bir süre oynayınca zaten alışıyorsun. Onun haricinde aim çalışman gerekiyor. Eğer elonda adam vuramıyorsan belki de kendine uygun sensi bulamamışsındır. Ve bu oyunda Immortal'a kadar gerçekten P2W diye bir şey yok. Sonrasında gerçekten iyi bir pcye ihtiyacın oluyor.

Şu lanet oyunda bir sürü skill kullanıp side tutsam gelen geçen kafama lak diye oturtuyor, ben ne yapayım da düzgünce oynayayım şu oyunu? MMR'ım yüksek diye Gold/Plat/Diamond elolar geliyor adamlar misslerse elimi açıp şükür ediyorum, tavsiyelerinizi dinlemek isterim.

LoL'de açıkçası bronz elo bana göre zümrütten daha zor. Aynı dediğiniz sorunlar var. Bu tarz oyunlara ya hayatınızı vereceksiniz o da size birkaç elo verecek ya da bırakacaksınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı