Valorant'ı güncellemeyin!

13 Mayıs 00:00 güncellemesi ile birçok mavi ekran, fare donmaları mevcut ve düşünün saat şu an 00:54 ve daha 4 konu -1 konuyu bulamadım- açıldı. Konuları paylaşıyorum:

Mavi ekran hatası olarak açıklamada "KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED (vgk.sys)" hatası alınıyor. Şu anlık sıkıntı Vanguard gibi duruyor.

Bu bir duyurudur, 13 Mayıs 2021 tarihinde yazılmıştır. Bundan sonraki gelecek güncellemeleri/yamaları bu konuya tabii tutmuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sendedemi mavi ekran veriyor?
Evet verdi ama ben konu açmadım yan binamda oturan @Hüsnü_Çoban bende de bu sorunun olup olmadığını sordu bende evet bende de var diye söyleyince hem kendisi hem de benim için konu açtı:
Bir kere vanguard kapalı oyuna girdim fakat oyundan çıktım problem yaşarım diye ama sanmıyorum bir daha olacağını.
Hocam yeni yama gelmeden açmayalım derim. -Vanguard'ı-

Evet verdi ama ben konu açmadım yan binamda oturan @Hüsnü_Çoban bende de bu sorunun olup olmadığını sordu bende evet bende de var diye söyleyince hem kendisi hem de benim için konu açtı:

Hocam yeni yama gelmeden açmayalım derim. -Vanguard'ı-
Ben Valorant'a masaüstündeki VALORANT kısayolu ile giriyorum başka türlü nasıl giriliyor?

Geri
Yukarı