Valorant'ı silip yükledikten sonra mavi ekran hatası

XeaWhitefish

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben bir gün sorunsuz bir şekilde bilgisayarimda Valorant oynarken oyunu sildim ve sonrasında tekrardan yükleyip oyunu acmaya çalıştığımda mavi ekran hatası alıyorum. (Not: Bilgisayara format attım fakat hala aynı durum söz konusu.)

Arkadaşlar merhaba. Ben bir gün sorunsuz bir şekilde bilgisayarimda Valorant oynarken oyunu sildim ve sonrasında tekrardan yükleyip oyunu acmaya çalıştığımda mavi ekran hatası alıyorum. (Not: Bilgisayara format attım fakat hala aynı durum söz konusu.)
Şu Dump dosyasını paylaşmayı artık öğrenin. Millete söylemekten dilimizde tüy bitti. Rehbere göre paylaşım yapın.

DirectX, Framework, Visual Studio; hepsini elle tekrar kurmanızı tavsiye ederim. Ayrıca mavi ekranın hata kodunu paylaşırsanız bilen arkadaşlar daha rahat çözüm üretir.

Hocam hepsini tekrardan elle kurdum fakat gene mavi ekran verdi
Mavi ekran hatasının kodu: IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL
Şu Dump dosyasını paylaşmayı artık öğrenin. Millete söylemekten dilimizde tüy bitti. Rehbere göre paylaşım yapın.
buyrun hocam

Hocam bilgisayarı kullanmaya devam edin. Ne zamanki mavi ekran almadınız. O zaman tamamen kaldırıp tekrar yükleyin.

Tamamdır hocam deneyeceğim sonucunu yazarım.
hocam merhaba ilk olarak valorantı ve vanguardı sildikten sonra mavi ekran almıyodu bilgisayarım ve bende tekrar yükleyip tekrardan baktım oluyormu diye fakat gene mavi ekran aldım (bu olay bu sabah oldu fakat yazmaya vakit bulamadım)
gece bilgisayar başına geçtiğimde biraz internette dolaştım ve sonucu buraya tam yazarken bir daha mavi ekran aldım
İnceleyebilirseniz sevinirim hocam.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı