Valorant'ın çok dandik bir oyun olması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Valorantın dandikligi hakkında birçogunuza katılıyorum bende ama piyasada oynanabilir tek rekabetci fps oyunu cs:go da aşırı fazla hile var youtube da herhangi cs video'suna girsem icerik ne olursa olsun videoyu ceken kisiler bile hileyle oynuyor skin hileleri de can sıkıcı ben cs 1.5 den beri oynayan biri olarak valve ın çok vurdum duymazlık yaptıgını düsünuyorum

Zaten dandik. 😃
CS oynayamayanlar için yapılmış Low level bir oyun, hiçbir rakibinden iyi değil, elle tutulur yanı yok. Grafikler, hissiyat, kitle, silahlar, özgünlük patates.

Aga hangi özgünlüğü diiyorsun :D Omen'ın hangi tuştaki skilli olduğunu unuttum ama şu TP yeteneği direkt Ow'deki reaperdan çalıntı. Aga tema desen o da çalıntı. Abi Sova dediğimiz çarın ultisi ve görüş oku owdaki hanzonun bir değişi ne tesadüf ki hanzo da okçu.

Gerçekten dandik bir oyun gercecilik yok CS:GO'nun yanından gecemez.

Aga hangi özgünlüğü diiyorsun :D Omen'ın hangi tuştaki skilli olduğunu unuttum ama şu TP yeteneği direkt Ow'deki reaperdan çalıntı. Aga tema desen o da çalıntı. Abi Sova dediğimiz çarın ultisi ve görüş oku owdaki hanzonun bir değişi ne tesadüf ki hanzo da okçu.
Zaten, oyunun temel mantığı da CS'nin birebir aynısı. Bir sürü oyunu karıştırmışlar ama harmanlayamamışlar, dandik oyun.

Nasıl eminsiniz hile çıkmadığına bu sadece CS için geçerli değil Valorant için geçerli bana 2 defa hile denk geldi belki çok kez gelmiştir fakat legit oynayanlar var yani çok belli etmeden aimbot falan açmadan bu Valorant içinde geçerli CS içinde.

Evet öyleyim arada mm atıyoruz 5 kişi ve denk gelmiyor hiç.
Zaten, oyunun temel mantığı da CS'nin birebir aynısı. Bir sürü oyunu karıştırmışlar ama harmanlayamamışlar, dandik oyun.

Temel mantığı aynı değil çalıntı direk Riot Valve ile uğraşmayı sever çünkü onun popülerliğini kıskanıyor bence.
DotA 2 oyununuda çaldı geriye başka bir şey kalmadı zaten...

Mekanikler ortada, fanboy seni. Oyunun gerçekçiliğiyle grafiklerin gram alakası yok haberin olsun. Gölge yok oyunda sen bana ne anlatıyorsun, Valorant daha zormuş. Gold Nova seni :D
Yav ikisi de kendi segmentinde oyunlar ne gerek var birisini ateşli ateşli savunmaya, ikisi de kendince iyi bir oyun CS fanboyluğuna gerek yok.

Evet öyleyim arada mm atıyoruz 5 kişi ve denk gelmiyor hiç.

Temel mantığı aynı değil çalıntı direk Riot Valve ile uğraşmayı sever çünkü onun popülerliğini kıskanıyor bence.
DotA 2 oyununuda çaldı geriye başka bir şey kalmadı zaten...
Yakında Valorant'ın hikaye modu çıksa ve kopyalanmış Half Life gibi olsa şaşırmam herhalde.

Hile sisteminden topluluk isteklerine kadar birçok konuda CS'yi geride bırakıyor Valorant. Kaldı ki grafiklerinin arcade tarzında olması bir tercih, Riot'un tarzı bu. İkisi artık karşılaştırılamayacak düzeyde olan oyunlar. Genelde de CS:GO kitlesinin Valorant'ya kaymasından rahatsız olanlar diyor Valorant çöp diye, ilginç.

Son düzenleme:
Overwatch çakması oyun bukadar populer olmasını sağlayan şey riot game yapmış olması kitlesi direk hazır olarak çıktı. Benim fikrimce 5 kuruş etmez ama oynayan oynuyor. Silahların vuruş hissiyatı, sekmesi vs. inanılmaz kötü ama anlatamazsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı