Valorant'ın vuruş hissiyatı CS'den daha mı iyi?

Vuruş hissi konusunda tabii ki de CS, sana güzel gelmesinin sebebi Valorantta adam vurmak daha kolay o yüzden hoşuna gidiyor olabilir.

CSGO ile herhangi bir oyunu karşılaştırmak bence aşırı saçma, Gaben yeni bir CS yapana kadar en iyisi bu (bence).

Valorant'ta mermilerin gidiş tarzı, vuruş hissiyatı bence CS:GO'nun yanından bile geçemez kimse kusura bakmasın.

Valorant'ta özel skinlerin vuruş hissiyatı değişebiliyor. Mesela ejder ateşi vandal, yağmacı vandal ve asil vandal gibi. Her birinin vuruş hissiyatı farklı. Şahsen asil vandalı tercih ediyorum. Adam öldürünce gelen o tok ses... O sese bayılıyorum. Vuruş hissiyatı konusunda valorant ve cs birebir diyebilirim.

Valorant ve CS'yi de oynadım Valorant bence CS'ye göre daha çeşitli ve daha zevkli fakat vuruş hissi kosunda CS:GO daha iyi.

Cs Go bence en iyi vuruş hissine sahip.
Cs Go, Rainbow Six Siege gibi önde gelen baş yapım Fps oyunlarını bol saatlerde oynadım.
Benim şahsi fikrim Cs Go online fps oyunlarındaki en iyi vuruş hissine sahip.
Valorantı karşılaştırmaya bile almam aslında. Cs Go'dan direk Valorant'a geçtiğimde fark ettim ki oyunun fizikleri Cs Go kadar stabil çalışmıyor. Bu da shoulder peek, prefire, flickshot,vuruş hissi gibi konuları direkt olarak etkiliyor.

Oynanmayacak kadar kötü, Cs Go ile karşılaştırılabilecek kadar iyi değil.

Valorant her bakımdan CS'nin yanından geçemez. Ama işin içine hile girerse CS hile sisteminde çok kötüydü şu an biraz düzeldi. Önceden 21 level olduysan ya da Prime status aldıysan karşına artık hiç hile gelmiyor, şahsen ben 21 level olmuştum. Rahat rahat oynuyorum, şu an gözümde en iyi ücretsiz FPS oyunu CS:GO

CS ve Valorant'ın vuruşlarını önüme getirdim ve size katıldım. CS:GO gerçekçi olduğu için hissettirmiyor fazla. Valorant'ın headshot atışı hele. Tabii ki bu benim görüşüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…