Valorant'ın vuruş hissiyatı CS'den daha mı iyi?

Valorant'ta özel skinlerin vuruş hissiyatı değişebiliyor. Mesela ejder ateşi vandal, yağmacı vandal ve asil vandal gibi. Her birinin vuruş hissiyatı farklı. Şahsen asil vandalı tercih ediyorum. Adam öldürünce gelen o tok ses... O sese bayılıyorum. Vuruş hissiyatı konusunda valorant ve cs birebir diyebilirim.

Merhaba arkadaşlar bir gün Valorant sıktığı için biraz CS oynamak istedim. CS de adamları vururken Valorant'taki kadar zevk almadığımı fark ettim CS de adamları vurunca nedense sanki vurmadığım ve ölmüş olsa bile karşı adam ölmemiş gibi hissediyorum. Sizce Valorant'ın vuruş hissiyatı CS:GO'dan daha mı iyi?

Valorant ve CS'yi de oynadım Valorant bence CS'ye göre daha çeşitli ve daha zevkli fakat vuruş hissi kosunda CS:GO daha iyi.

Cs Go bence en iyi vuruş hissine sahip.
Cs Go, Rainbow Six Siege gibi önde gelen baş yapım Fps oyunlarını bol saatlerde oynadım.
Benim şahsi fikrim Cs Go online fps oyunlarındaki en iyi vuruş hissine sahip.
Valorantı karşılaştırmaya bile almam aslında. Cs Go'dan direk Valorant'a geçtiğimde fark ettim ki oyunun fizikleri Cs Go kadar stabil çalışmıyor. Bu da shoulder peek, prefire, flickshot,vuruş hissi gibi konuları direkt olarak etkiliyor.

Oynanmayacak kadar kötü, Cs Go ile karşılaştırılabilecek kadar iyi değil.

Valorant her bakımdan CS'nin yanından geçemez. Ama işin içine hile girerse CS hile sisteminde çok kötüydü şu an biraz düzeldi. Önceden 21 level olduysan ya da Prime status aldıysan karşına artık hiç hile gelmiyor, şahsen ben 21 level olmuştum. Rahat rahat oynuyorum, şu an gözümde en iyi ücretsiz FPS oyunu CS:GO

Merhaba arkadaşlar bir gün Valorant sıktığı için biraz CS oynamak istedim. CS de adamları vururken Valorant'taki kadar zevk almadığımı fark ettim CS de adamları vurunca nedense sanki vurmadığım ve ölmüş olsa bile karşı adam ölmemiş gibi hissediyorum. Sizce Valorant'ın vuruş hissiyatı CS:GO'dan daha mı iyi?

CS ve Valorant'ın vuruşlarını önüme getirdim ve size katıldım. CS:GO gerçekçi olduğu için hissettirmiyor fazla. Valorant'ın headshot atışı hele. Tabii ki bu benim görüşüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı