Valorant'ta 1280*960 çözünürlük seçeneği yok

@The Ruh hastasi konu sahibini boş yere yormayın. Sürücüyü silip yeniden yüklemesi ona bir şey kazandırmaz. @NipponChemiConKYCap 'ın yöntemini veya CRU programını deneyebilir konu sahibi.
Boş yere mi ? Intel HD Graphics Denetim masası yok. Sürücüyü silip yeniden yüklemesi lazım.

Intel sürücüsünü DDU ile silip yeniden yükleyin. Sonra bahsettiğim yol ile eklersiniz çözünürlüğü hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu izleyebilirsiniz kullanımı çok basit. Kısacası programı açın. Add kısmına tıklayın. Timing bölümünden 2. seçeneği seçin. Sadece yatay piksel sayısı, dikey piksel sayısı ve altta yenileme hızı değiştirilebilir olucak. Üstteki iki kutucuğa 1280x960 çözünürlüğünü girin. (Videoda 1440x1080 yazılan yere) Ardından kaydedin. CS:GO'ya girdiğinizde çözünürlükler kısmında gözükecektir.
Aynı sorunu CS:GO'da da yaşayan birisi için detaylı çözümü buraya yazmıştım. Buradan yararlanabilirsiniz.

Sizin dediğiniz o denetim masası 2 yıl önce bende de vardı evet ondan çözünürlük değişiyordu ama artık olmadığı için değiştiremiyorum.

Aynı sorunu CS:GO'da da yaşayan birisi için detaylı çözümü buraya yazmıştım. Buradan yararlanabilirsiniz.
@NipponChemiConKYCap hocamın dediğini yaptım oyuna 2. girişimde oldu fakat şöyle bir şeye basmak için onun biraz soluna doğru götürünce öyle basılıyor.

Şöyle kariyer kısmına imleci götürüyorum ana koleksiyona basıyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20220903_131032.jpg
    IMG_20220903_131032.jpg
    218,5 KB · Görüntüleme: 21
Sizin dediğiniz o denetim masası 2 yıl önce bende de vardı evet ondan çözünürlük değişiyordu ama artık olmadığı için değiştiremiyorum.

@NipponChemiConKYCap hocamın dediğini yaptım oyuna 2. girişimde oldu fakat şöyle bir şeye basmak için onun biraz soluna doğru götürünce öyle basılıyor.

Oyun içinde deneyin, sorun olmuyorsa bence çok kurcalamayın. Valorant cidden çok sorunlu bir oyun.

Yardım etmeye çalışmak hata. Yahu dediğimi yapmayıp neden hala "denetim masası yok" diyorsunuz ? Sorununuz çözüldü herhalde. Ne haliniz varsa görün.

Yardım etmeye çalışmak hata. Yahu dediğimi yapmayıp neden hala "Denetim Masası yok" diyorsunuz? Sorununuz çözüldü herhalde. Ne haliniz varsa görün.

Dediğin şey saçma sürücüyü kaldırıp yine aynı güncel sürücüyü kurmanın bana ne katkısı var?

Dediğin şey saçma sürücüyü kaldırıp yine aynı güncel sürücüyü kurmanın bana ne katkısı var?
Sürücüyü Windows kurduysa Denetim masası gelmemiş olabilir. Normalde sürücüyü kurduğunuz zaman Denetim masası da yüklenmiş olur bilgisayarınıza. Bizzat yaşayıp çözdüğüm sorunlar bunlar. Niye inat ediyorsunuz ?

Geri
Yukarı