Valorant'ta 200 ve 300 FPS arası değerler normal mi?

Bu konu neden bu kadar uzadı? BIOS girmenize hiç gerek yoktu, NVIDIA Denetim Masası ayarlarınızı düzgün ayarlasaydınız sorununuz çözülürdü.

Bu konu neden bu kadar uzadı? BIOS girmenize hiç gerek yoktu, NVIDIA Denetim Masası ayarlarınızı düzgün ayarlasaydınız sorununuz çözülürdü.
Denetim masası hep ayarlıydı hocam konu uzar fps değerleri normal değil dedikleri gibi

Biraz tartışma çıktı.Açlıkta başıma vurdu doğru düzgün düşünemiyorum😂.Harbi baya uzamış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Size zahmet videoyu bi izler misiniz hocam bi bakın normal mi şuan sizce ben de o bahsedilen bios ayarına bi bakayım

Denetim Masası hep ayarlıydı hocam konu uzar FPS değerleri normal değil dedikleri gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Size zahmet videoyu bir izler misiniz hocam bir bakın normal mi şu an sizce ben de o bahsedilen BIOS ayarına bir bakayım.

Daha iyi gibi. Fakat Turbo Boost'tan mı bilemiyorum. Siz yine de BIOS ayarlarını yaptıktan sonra bir virüs taraması yapın. Ben bir yemek yiyip geliyorum 😂

Daha iyi gibi. Fakat Turbo Boost'tan mı bilemiyorum. Siz yine de BIOS ayarlarını yaptıktan sonra bir virüs taraması yapın. Ben bir yemek yiyip geliyorum 😂
Bios ayarlarına girdiğimde ilk ekranda kolay modda xmp disableddi onu enabled yaptım

Virüs yoktur bilgisayara bir şey indirmedim hocam virüs girdirecek olmaması gerek yine de bi tarama yapayın

Biosda bahsedilen ayarı bulamadım bu mu acaba
1713373574195.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı