Valorant'ta 3 aylık ceza açılıyor mu?

Erennuss

Hectopat
Yer
Antalya/Kepez
Daha fazla  
Valorant oyununda yaklaşık 300 TL civarı envanterim var. Üniversite öğrencisiyim ve karantina günlerinde oyuna oldukça sardım. Hile kullanmayı bırak, bilgisayarımda başka bir oyun için bile 3. parti bir yazılım yok. Defalarca bilet gönderdim, ertesi gün yanıtladılar ancak yanıtları hiçbir işime yaramadı çünkü bende haksız yere ban yiyen yüzlerce kişiden biriydim. Spoofer vs. kullan diyenler oldu ama bundan dolayı da ban yeme riskim olduğu için yapmadım. 3 ayın bitmesine 1 hafta kaldı. 3 ay bittiğinde gerçekten açılıyor mu? Çünkü daha önce hiçbir cihaz banının 3 aylık süreyle olduğunu görmedim. Bu konu hakkında bilgim yok. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazen açıyorlar bazen açmıyorlar. Keyiflerine göre. Büyük ihtimalle senin açarlar.

Valorant oyununda yaklaşık 300 TL civarı envanterim var. Üniversite öğrencisiyim ve karantina günlerinde oyuna oldukça sardım. Hile kullanmayı bırak, bilgisayarımda başka bir oyun için bile 3. parti bir yazılım yok. Defalarca bilet gönderdim, ertesi gün yanıtladılar ancak yanıtları hiçbir işime yaramadı çünkü bende haksız yere ban yiyen yüzlerce kişiden biriydim. Spoofer vs. kullan diyenler oldu ama bundan dolayı da ban yeme riskim olduğu için yapmadım. 3 ayın bitmesine 1 hafta kaldı. 3 ay bittiğinde gerçekten açılıyor mu? Çünkü daha önce hiçbir cihaz banının 3 aylık süreyle olduğunu görmedim. Bu konu hakkında bilgim yok. Bilgilendirirseniz sevinirim.
Sanırım ban yediğiniz hesaba giremiyorsunuz. Yeni hesap açıp girebiliyorsunuz. Beklemekte fayda var , belki ana hesabınızın banı da açılır.

Arkadaşım da 150 gün yemişti sonra açılmıştı.

HWID banınızın süresi 3 aydır. Fakat hesabınız kalıcı olarak uzaklaştırıldı büyük ihtimalle. Yani 3 ay sonra yeni hesap ile cihaz üzerinden oyun oynayabilirsiniz.

Hesabınız kalıcı olarak banlandı artık o envanteri unutun asla açılmayacak ancak yeni hesap açıp 3 aylık süre bittiğinde oyuna girebilirsin.

Geri
Yukarı