Valorant'ta haksız yere ceza yedim

yigitdevrim0

Femtopat
Daha fazla  
Ben tam gaz girdim ve chate "Türkiye cennet cennet" yazdım ondan sonra Reyna'ya sesli bir şekilde Spike'ı verir misin dedim ve 1 hafta boyunca sohbet cezası yedim fotoğrafı da var benim ticket atmam mı gerek? Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorantta nasıl işliyor bilmiyorum LoL'den örnek vereceğim eğer dediğin gibiyse ticket at zaten sana sohbet kaydını atarlar cidden bir şey yoksa kaldırırlar. Valorantta böyle işliyor mu bilmiyorum. Ama şunu söyleyeyim Valorantta ban sistemi biraz daha iyi ondan dolayı başka mesajlarından yemiş olabilirsin. Şansını dene yine de

Valorant'ta nasıl işliyor bilmiyorum LoL'den örnek vereceğim eğer dediğin gibiyse ticket at zaten sana sohbet kaydını atarlar cidden bir şey yoksa kaldırırlar. Valorant'ta böyle işliyor mu bilmiyorum. Ama şunu söyleyeyim Valorant'ta ban sistemi biraz daha iyi ondan dolayı başka mesajlarından yemiş olabilirsin. Şansını dene yine de.

Bence de ama genelde böyle şeyler olmaz zaten nereden banladıklarını gösterirler belki.

Kimse kimseye haksız yere sohbet cezası vermez. Vardır geçmişi. Açılınca bir daha yapma böyle bir sorun olmaz merak etme. Geçmiş olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı