Valorant'ta adam görünce ping yükseliyor

Herixa

Hectopat
Şaka yapmıyorum adam görünce pingim çıkıyor. Hatta takıma pingimin çıktığını, adamların bu bölgeye geleceğini vs. de söylüyorum sürekli o şekilde pozisyon alıyoruz. Bu saçmalığa nasıl son verebilirim? ISS: Turkcell Superonline, altyapım var, kablolu bağlantı yap demeyin kablo çekemem. 25 Mbps paketi kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şaka yapmıyorum adam görünce pingim çıkıyor. Hatta takıma pingimin çıktığını, adamların bu bölgeye geleceğini vs. de söylüyorum sürekli o şekilde pozisyon alıyoruz. Bu saçmalığa nasıl son verebilirim? ISS: Turkcell Superonline, altyapım var, kablolu bağlantı yap demeyin kablo çekemem. 25 Mbps paketi kullanıyorum.

Ekran kartı ve işlemci kodunu söyler misin?

Sorunun kaynağının bilgisayarın olmadığına eminsen daha güçlü antenleri olan bir modem alabilirsin kablo çekmek istemediğinden.

Son düzenleme:
Bence biraz sitelerde dolaşmalısınız. İnternet güçlendirici vb. bulabilirseniz olur ya da internet değişmek için TurkNet altyapı varsa ona geçebilirsiniz.

TurkNet altyapı varsa ona geçebilirsiniz.
Olsa şimdi geçeceğim.
Sorunun kaynağının bilgisayarın olmadığına eminsen daha güçlü antenleri olan bir modem alabilirsin kablo çekmek istemediğinden.
Ekran kartı ve işlemci kodunu söyler misin?
Sorunun kaynağı bilgisayarım değil arkadaşlar.
Peki gerçekten o konuma göre doğru oluyor mu?
Evet, %80 doğru. %20'de takım arkadaşlarından farklı taraflara oynayan kişiler diyelim :)

Geri
Yukarı