Valorant'ta ping aniden yükseliyor

Ellie1

Centipat
Daha fazla  
Eskiden 10-15 ping alırdım şimdi aniden ping Max 4000'e kadar yükselip oyun donuyor ve bir anda 10'a düşüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Turkcell kullanıyordum eskiden. Aynı durum vardı. Türk Telekom'a geçince düzeldi.

Aynı sorun bende de var Valorant'ta ticket attım birkaç çözüm önerisi sundular DNS değiştirme falan ama ne yaptıysam hiçbir verim alamadım sonuç hep aynı 11 ms alıyorum birden 70 100 oluyor ama sanırsın 500 Ms'e çıkıyor mermiler gitmiyor karakter geri gidiyor falan aşırı saçma sinir bozucu evdeki bütün interneti kullanan cihazları kapattım modemi sıfırladım ama yine sonuç aynı kablo değiştirdim modem değiştirdim ayarları düzelttim ama sonuç aynı gerçekten bir çözüm bulabilen varsa çok iyi olur.

Modeme kablolu, kablosuz bağlı bütün cihazların bağlantısını kesip mümkünse kablolu bağlantıda bilgisayar üzerinde herhangi bir download-upload işlemi gerçekleşmiyorken test edin.

Sorun devam ediyorsa; isp ya da oyun sunucusu kaynaklı.
Sorun devam etmiyorsa; ağ içinde çözülmesini gerektiren modem ya da etraftaki bluetooth sinyalleri gibi(kablosuzda oynadığınızı varsayarak) bir problem vardır.

Cevabınıza göre nasıl aksiyon almanız gerektiği konusunda tekrar fikir alışverişinde bulunabiliriz.

Geri
Yukarı