Valorant'ta AFK kalındığından dolayı VAN-152 hatası

Kratos127

Femtopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi herhangi 3. parti yazılım kullanmadığım halde bu hatayı yedim. Riot'a bilet gönderdim ilgileneceklerini söylediler ama sanırım pek bir yardımı olmayacak. Bu tarz bir olay yaşamış başkaları da var mı? Varsa yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

Başlıkta da belirttiğim gibi herhangi 3. parti yazılım kullanmadığım halde bu hatayı yedim. Riot'a bilet gönderdim ilgileneceklerini söylediler ama sanırım pek bir yardımı olmayacak. Bu tarz bir olay yaşamış başkaları da var mı? Varsa yardımcı olurlarsa çok seviniri.

Hile açmadığın sürece Van 152 hatası yemesin AFK ile alakası yok hile açmışsın ban yemişsin 4 ay sonra açılır.

Hile açmadığın sürece Van 152 hatası yemesin AFK ile alakası yok hile açmışsın ban yemişsin 4 ay sonra açılır.

Hile açmadım açsam açarım derim zaten 3 4 kere oyundan geçici olarak uzaklaştırıldım ancak dün sorunsuz bir şekilde oynuyordum uzaklaştırıldığım hesapta herhangi bir AFK kalma gibi bir durumda yoktu.

Kardeşim neden yalan söyleyeyim bilgisayarımda virüslü bir program olsa anlayacağım ama o da yok bazen random hesaplar satın alıp giriyordum onlarda benimle alakasız ban yiyiyordu bunun bir etkisi olacağını sanmıyorum.

Riot Vanguard arkada çalışan tüm programlara bakıyor başka oyunun hilesi var mıydı?

Yeni konular

Geri
Yukarı