Valorant'ta aim kötüleşmesi

Miraç Razi

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle ayın 19'unda yani cuma günü 4 maç MVP bıraktım. Elo plat 2. sonrasında 3 gün Izmit'e gittim ve pazartesi Valorant'a girince sanki ilk defa PC kullanıyormuşum gibi oldu. 2 tane reko girdim, Win ama 6 öldürme, 7 ölme, 5 öldürme, 7 ölme gibi sonuçlar aldım yani kısacası iyiyken kötü oldum. Bu durumu nasıl halledebilirim? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle ayın 19'unda yani cuma günü 4 maç MVP bıraktım. Elo plat 2. sonrasında 3 gün Izmit'e gittim ve pazartesi Valorant'a girince sanki ilk defa PC kullanıyormuşum gibi oldu. 2 tane reko girdim, Win ama 6 öldürme, 7 ölme, 5 öldürme, 7 ölme gibi sonuçlar aldım yani kısacası iyiyken kötü oldum. Bu durumu nasıl halledebilirim? Şimdiden teşekkürler.
o herkezde oluyor eli biraz fazla ısındırmak lazım oluyor rekten önce 2 el derecesiz atmak lazım. birde aimi kafaya takınca daha da kötüleşiyor takmadan oyna derim

Hocam büyümüş de olabilirsin tabii ki 2 günde olacak iş değil de geçen yıl fps oyunlarında oldukça iyiydim bu sene önümdeki adamı bile vuramıyorum bu yüzden hikayeli oyunlara geçtim :( O yetenek kaybedilince bazen geri gelmiyor

Geri
Yukarı