Valorant'ta ara sıra sesler kesiliyor

NIECZ

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, konu başlığında belirttiğim gibi bir sorun mevcut. Valorant oynarken ses kesilmeleri meydana geliyor, kulaklık değiştirdim sorun kulaklıkta değil. Oyunda ses kesildiği sırada Discord'da sesler kesilmiyor. Sistemi toplayalı yaklaşık 5 ay oldu, sıfır sistem yani, donanımsal olacağını pek düşünmek istemiyorum o yüzden. Birkaç konu inceledim ancak çözüme kavuşturamadım meseleyi. Daha önce bu sorunu yaşayıp çözebilen varsa yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant'ın kurulu olduğu yerdeki Riot Client dosyasını silin ve valorant'ın setup dosyasını (66mb) indirin. Normal oyunu kuruyormuş gibi işlemleri yapın. Bu şekilde bir repair yapabilirsiniz. Farklı bir sorundan dolayı Riot'un bana sunmuş olduğu çözüm buydu. Bilginize.

Valorant'ın kurulu olduğu yerdeki Riot Client dosyasını silin ve valorant'ın setup dosyasını (66mb) indirin. Normal oyunu kuruyormuş gibi işlemleri yapın. Bu şekilde bir repair yapabilirsiniz. Farklı bir sorundan dolayı Riot'un bana sunmuş olduğu çözüm buydu. Bilginize.
Teşekkür ederim deniyorum şimdi.

Maalesef sorunuma çözüm olmadı

Var mı çözüm önerisi olan arkadaşlar?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı