Valorant'ta artan hileler

Balon patladı diyecek insanlar kesin olacaktır. Şahsen online oyunlara CS:GO'da Global olana kadar oynadıktan sonra ara vermiştim ve LoL'de ARAM atmak hariç geri dönmedim. Haberlerde ve kendi deneyimlerime baktığımda ne kadar iyi bir hile koruma sistemi olursa olsun o aşılıyor ve hileler piyasayı donatıyor. Önemli olan yapımcı ekibin karşı saldırısının ne olacağı. Valve neredeyse hiç uğraşmıyordu bu konuda bakalım Riot ne yapacak?

Balon patladı hocam yani işin açığı o. En azından Steam faktörünü yüksek tutunca hile vs gelmiyor Valoda ne yaparlar bilemem.

Prime dönemi biten her oyun gibi olmasında başka bırsey istemiyorum.. Valoranttan umutluyum..

Sonu pubg gibi olur hocam zamanında pubgde çok hypelanmıştı şimdi 40-50k anca oynanıyor maalesef.

Şu sıralar oyunda sürekli saçmasapan skinler çıkartılıyor artık oyalamak için mi bilmiyorum ama ciddi bir şekilde önemli değişiklikler veya yenilikler yapılması gerek. İzleyici kitlesi olarak da oldukça düşüşte.
Oyuncular daha yeni karaktere alışamadan hop yeni karakter geliyor. Getirdıklerıde oynanacak karakter degıl. Hıtbox kafam kadar 😂

Balon patladı hocam yani işin açığı o. En azından Steam faktörünü yüksek tutunca hile vs gelmiyor Valoda ne yaparlar bilemem.
Sırf Steam profilinde bu adam bir oyunda hileden banlandı veya direkt VAC yasağı var yazısı yüzünden bile hile kullanmayan insanlar gördüm ben. Riot'ta ne olacak bilmiyorum.

Oyuncular daha yeni karaktere alışamadan hop yeni karakter geliyor. Getirdıklerıde oynanacak karakter degıl. Hıtbox kafam kadar 😂
Gerçekten de oyunda karaktere gelene kadar o kadar çok şey var ki değişmesi gereken. Ben sadece bu oyunu oynuyorum ama artık cidden tadı kaçmaya başladı, hileler olsun, yenilik olmayışı olsun, smurfler zaten cirit atıyor.

Riot Games Türkiye inanın saçma sapan işler peşinde, açıklamaya bakar mısın, Türkiye de bilmem kaç milyon hesap varmış ta falan da filan, elit oyuncu sayın kaç senin hiç baktın mı? Tabii ki hayır, peki aynı IP'den açılan hesaplara baktın mı? Hayır. Yaş ortalaman 10'a düşmüş, elit kitleyi kaybettin, üstüne üstelik hile almış başını gidiyor, sen hala Türkiye böyle şöyle...

Yaş ortalaman 10'a düşmüş, elit kitleyi kaybettin, üstüne üstelik hile almış başını gidiyor, sen hala Türkiye böyle şöyle...

Ejderli mejderli Vandal görünce anlayamadıysan hedef yaş kitlesini biraz sorun sende aslında... :D

Ayrıca doğru söylüyorlar Türk oyuncu kitlesinde çok yaygın bir hile kullanımı ve genel olarak zehir gibi çirkef insanlar mevcut. Ben yabancı sunucularda çok daha nadir denk geliyorum. Valo oynadığım dönem bile artık Istanbul sunucusunda oynamayı bırakmıştım hem toksik oyuncular hem hileciler yüzünden.

Üç beş yıl sonra LoL oynamak istedim , hadi ara dedim baktım 5 dk geçmiş com şaşırdım,
Şu an valorant aynı noktalara gidiyor , hile açan smurf oluyor , böyle devam ederse ciddi banlamalar olmazsa valorant çöp oldu olmaya devam edecek , kısaca ciddi sorunların var RİOT ,

Yeni konular

Geri
Yukarı