Valorant'ta ban yer miyim?

• Konuyu başlatan zimo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 680
Yanlış bilgi dostum bunun için Riot'a ticket atıp sormuşluğum var eğer Riot'tan çok daha iyisini biliyorum diyorsan peki.
Oyunu ilk başından beri oynayan biriyim, çoğu ayrıntısını, VANGUARD sisteminin çalışma stilini vs. çoğu şeyi biliyorum. Dediğinize pek inanasım gelmedi açıkçası. Eğer biletiniz ve biletinize gelen cevabı atarsanız inanabilirim.

Oyunu ilk başından beri oynayan biriyim, çoğu ayrıntısını, VANGUARD sisteminin çalışma stilini vs. çoğu şeyi biliyorum. Dediğinize pek inanasım gelmedi açıkçası. Eğer biletiniz ve biletinize gelen cevabı atarsanız inanabilirim.
Bende senin tecrübelerine ve benzeri şeylerine inanasım gelmedi açıkçası, senin de elinde somut bir delil varsa buyur göster.

Bende senin tecrübelerine ve benzeri şeylerine inanasım gelmedi açıkçası, senin de elinde somut bir delil varsa buyur göster.
Siz elinizde somut bir olduğunu belirterek yorum yapıp üste çıkıyorsunuz. Ben herhangi bir somut delil sunmadım. O yüzden göstermeme de gerek olmadığını düşünüyorum. Fakat siz somut delil sunuyorsunuz. Madem öyle, görelim hocam.

Girdiğiniz adamın hile olup olmadığını sonuçta bilemezsiniz. Valorant'ın sistemini tam bilemiyorum ama CS:GO'daki sistemin uygulandığını düşünüyorum. CS:GO'daki sistemde de yakın zamanda birlikte girdiğin kişi VAC ban yerse galibiyetin siliniyordu diye hatırlıyorum. Valorant'ta da öyle bir sistem olsa gerek. Her hileciyle premade giren kişileri banlayacak olsalardı bence oyunda oyuncu kalmazdı.

Geri
Yukarı