Valorant'ta banın bitiş süresi nasıl öğrenilir?

emirhannk

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Mersin
Merhaba arkadaşlar ben Valorant'ta hakaret ve küfürden bilgisayarım 3 ay IP ban yemiş, desteğe yazdığımda öyle demişlerdi. Oyuna tekrar tekrar giriş yapmayı denersen ban süren artar dedi ve ben o cevabı görmemiştim, denedim tekrar tekrar çünkü küfürden IP yiyeceğimi düşünmedim. Neyse, bu IP banın bittiğini nasıl anlayacağım? Süre uzadıysa nasıl öğrenirim ki? Şimdi denesem bitmediyse daha da uzar, ne yapmam lazım sizce?

Tekrar desteğe şöyle yaz; "Oyuna tekrar giriş yaparsam ban süremin artacağını söylemişsiniz, benim gözümden kaçmış ben tekrar girmeyi denedim. Acaba mevcut ban sürem uzadı mı? Uzadıysa ne kadar uzadı öğrenebilir miyim?"

Tam olarak öyle yazmıyor hileli yollarla banını kaldırıp giriş yaparsan süresi uzuyor.

Hayır ben hatırlıyorum direk IP ban olan bilgisayar giriş tekrarı yaparsa ban uzar diyordu arkadaşımın hesabı olduğu için girip bakamıyorum ama öyle bir şey yazmıyor hem hileli yolla kaldırdığını anlayabilecek bir sistem olduğunu düşünmüyorum.

Hayır ben hatırlıyorum direk IP ban olan bilgisayar giriş tekrarı yaparsa ban uzar diyordu arkadaşımın hesabı olduğu için girip bakamıyorum ama öyle bir şey yazmıyor hem hileli yolla kaldırdığını anlayabilecek bir sistem olduğunu düşünmüyorum.

Oo ben bittim o zaman 4 ay banım vardı haksız yere banlandım hile açmaktan en az 10 kere denedim girmeyi.

Haksız yere kimse banlanmaz dostum ben suçumu kabul ediyorum sende suçun neyse kabul et.

Şöyle açıklayayım maçıma hile geldi hileyi istedim dcxden attı poligonda deneyecektim girdim tıkladım hiçbir şey açılmadı sonra neyse dedim ana hesaba geçip oynamaya devam ettim hilesiz bir şekilde sonraki gün ban yemiştim
Konuyu saptırdım biraz özür dilerim.

Şöyle açıklayayım maçıma hile geldi hileyi istedim dcxden attı poligonda deneyecektim girdim tıkladım hiçbir şey açılmadı sonra neyse dedim ana hesaba geçip oynamaya devam ettim hilesiz bir şekilde sonraki gün ban yemiştim.
Konuyu saptırdım biraz özür dilerim.

Anladım :D

Geri
Yukarı