Valorant'ta biri hesabıma girmiş VP almış

LeoMessi00

Decapat
Daha fazla  
Az önce uzun zamandır rankı düşük diye girmediğim hesabımın bağlı olduğu Gmail'e mail geldi. " 5450 VP alışverişiniz için teşekkürler!" (İngilizce yazıyordu) görünce şok oldum direkt hesabıma girdim. Bir de ne göreyim cidden doğruymuş ve hesabıma giren kişi uzun zamandır oynuyormuş hesapta başka skinler falanda almış hatta. Ben şu an şok durumdayım ne yapmalıyım sizce? Nasıl girmiş hesabıma? Bir de yabancı galiba önceki görmediğim maillerde sanırım Almanca tam emin olamadım, Riot'tan gelen mailler vardı. ( o kişi hesaba girmeden önce sadece asil Phantom skini vardı )

EDİT : Çocuğu buldum alman çıktı :D konuştuk dcden 1 ay oynayacak sonra verecek hesabımı. Sanırım hesabımı hesap satan bir yerden almış kendi hesabı uzun süre rankedta ban yediği için. Bebedeki rahatlığa bak geçici olarak aldığı hesaba 5400 vp atıyor cidden avrupalılar inanılmaz..

EDİT: Çocuğu buldum alman çıktı :D konuştuk DC'den 1 ay oynayacak sonra verecek hesabımı. Sanırım hesabımı hesap satan bir yerden almış kendi hesabı uzun süre rankedta ban yediği için. Bebedeki rahatlığa bak geçici olarak aldığı hesaba 5400 VP atıyor cidden avrupalılar inanılmaz.

Parası değerli çünkü. Keşke biraz daha VP at deseydin. En azından faydası olurdu.

Çalmış işte, sen niye kötü hissedesin ki?
Çalsa sence düşük rankli doğru düzgün skini olmayan bir hesabı mi çalardı? Büyük ihtimalle o da bu hesabı satın almış.
Evet ben de o kişiye üzülüyorum. Valorant pek oynadıgım bir oyun degil açıkçası oynayasın ama icin de zamanında cok ucuza aldıgım bana ait bir asil Phantom var arada girdigimde güzel oluyordu o skinle oynamak. Kara para seyini anlamadım nasıl olabilir ki.
Belki çalıntı kartlar ile böyle çalıntı hesaplara VP yatırıp satıyorlardır diye düşündüm ama minik bir ihtimal tabi.

Geri
Yukarı