Valorant'ta bu sefer de mesajlar geç gidiyor

ByBerlin

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar.
Kablosuz bağlantıyla oynuyorum anlık 103 ms alıyorum.
Mesajlarımın geç gittiğini fark ettim.
Normalde bildiğim kadarıyla pingim ne kadar yüksek olursa olsun mesajlar anlık olarak direkt gidiyor diye biliyorum.
Kuzenlerim DC sunucusundaydı ona sordum pingimden mi kaynaklı yoksa yine bir sorun mu çıktı diye.
Kuzenim de dedi ki:
Az önce bir yayıncıyı izliyordum aynı sorun onda da vardı pinginden değil sanırım dedi.
----------------------------
Şimdi size soruyorum bu sorun sizde de var mı?

Not: Steam da çökmüş anlık olarak bir yerlerde bir server sıkıntısı yüzünden bu iki platform sorun yaşıyor olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an o sorun yok gibi bende.
Ya arkadaşın dediği gibi sorun çözüldü ya da pingimden dolayı öyleydi.
Hayır bende hayla öyle en az 1 aydır böyle. Oyun başladığında attığım ilk mesaj sadece direkt gidiyor. Sonraları ise hep gecikmeli bazısı maç bitiyor hayla gitmemiş oluyor mesajların.

Merhabalar.
Kablosuz bağlantıyla oynuyorum anlık 103 ms alıyorum.
Mesajlarımın geç gittiğini fark ettim.
Normalde bildiğim kadarıyla pingim ne kadar yüksek olursa olsun mesajlar anlık olarak direkt gidiyor diye biliyorum.
Kuzenlerim DC sunucusundaydı ona sordum pingimden mi kaynaklı yoksa yine bir sorun mu çıktı diye.
Kuzenim de dedi ki:
Az önce bir yayıncıyı izliyordum aynı sorun onda da vardı pinginden değil sanırım dedi.
----------------------------
Şimdi size soruyorum bu sorun sizde de var mı?

Not: Steam da çökmüş anlık olarak bir yerlerde bir server sıkıntısı yüzünden bu iki platform sorun yaşıyor olabilir mi?
bende mikrofon basmada geç algılıyor arkadaşımdada aynı problem var basıyorum basmıyor sonra kendi kendine basmış gibi gösteriyor oyun bi kaç kişide daha oldu

Geri
Yukarı