Çözüldü Valorant'ta çözünürlüğü desteklenmeyen ayara çekince laptop ekranı siyah oldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Razzen

Attopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5-14600KF
RTX 4060 OC
1 TB SSD
32 GB RAM
165 HZ Monitör
Sıvı Soğutma
700 Watt Mini ATX kasa
Meslek
Öğrenci
Merhaba Valorant'ta yanlışlıkla oyunumun çözünürlük ayarlarını cihazımın desteklemediği 1920/1080'e çektim (laptop kullanıyorum). Oyunun ekranı siyah oldu ve hiçbir şekilde kontrol edemiyorum. Erişimim gitti. Kapat aç vb. yapınca da aynı sorun. Yardım edebilir misiniz? Teşekkürler.

Çözüm
Merhaba Valorant'ta yanlışlıkla oyunumun çözünürlük ayarlarını cihazımın desteklemediği 1920/1080'e çektim (laptop kullanıyorum). Oyunun ekranı siyah oldu ve hiçbir şekilde kontrol edemiyorum. Erişimim gitti. Kapat aç vb. yapınca da aynı sorun. Yardım edebilir misiniz? Teşekkürler.

Oyunun dosyalarından çözünürlük değiştiriliyorsa düzelecektir.
Siyah ekran sadece valorantta mı?

Oyunun dosyalarından çözünürlük değiştiriliyorsa düzelecektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyun dosyalarının içinde çözünürlük ayarını bul ve eski haline geri al. Ben neyim böyle.
Config dosyalarının içinde olması lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• 1716744829052.png
    1716744829052.png
    43,9 KB · Görüntüleme: 11
Oyun dosyalarının içinde çözünürlük ayarını bul eski haline geri al ben neyim böyle.
(Config dosyalarının içinde olması lazım)

Teşekkürler düzelttim.

Yeni konular

Geri
Yukarı