Valorant'ta çözünürlük ayarlanamıyor

MrProf52

Picopat
GT 710 2 GB ekran kartı kullanıyorum görüntü VGA kablosu sayesinde alıyorum Valorant'a girdiğimde çözünürlük ayarlayamıyorum. Özel olarak gözüküyor çözünürlüğe tıkladığımda hiçbir şey çıkmıyor.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    227,7 KB · Görüntüleme: 47
GT 710 2 GB ekran kartı kullanıyorum görüntü VGA kablosu sayesinde alıyorum Valorant'a girdiğimde çözünürlük ayarlayamıyorum. Özel olarak gözüküyor çözünürlüğe tıkladığımda hiçbir şey çıkmıyor.

Orada özel çözünürlük olarak gözüküyor ona tıkla.
Afedersiniz mesajı tam okumumışım.

Orada özel çözünürlük olarak gözüküyor ona tıkla.
Afedersiniz mesajı tam okumumışım.

Aynı sorunu farklı bir VGA kablosu kullanarak çözdüm. Kaliteli bir kablo al.

İşe yarayabilir denemekte fayda var ama kablo değiştirmekle ne alakası var çözünürlük ayarlama yapabileceğimin onu anlamadım.

İşe yarayabilir denemekte fayda var ama kablo değiştirmekle ne alakası var çözünürlük ayarlama yapabileceğimin onu anlamadım.
Onu bende bilmiyorum işte. Birisi yazmıştı forumda, dinledim ve aldım bir kablo. Çok değil 20 TL. Artık çözünürlük ayarı açık.

Ekran bölümü neden boş? Normalde orada kendi monitörünüzün gözükmesi gerekiyor.

Bende bilmiyorum maalesef gözükmüyor ekran bölümüne tıkladığımda hiçbir şey çıkmıyor.
Onu bende bilmiyorum işte. Birisi yazmıştı forumda, dinledim ve aldım bir kablo. Çok değil 20 TL. Artık çözünürlük ayarı açık.

Anladım teşekkürler.

Çözebilsem çözerdim zaten bilmiyorum ki nasıl çözerim.
Ayarlar monitörünüzün Hz değeriyle oynadınız mı? Eğer oynadıysanız eski haline getirin.

Ayrıca ekran kartınız Nvidia ise şunu deneyin.
(Alıntı)
  • Masaüstü’ne sağ tıklayıp “NVIDIA Denetim Masası’na” giriyoruz.
  • Ardından “Masaüstü boyutunu ve konumunu ayarla” seçeneğine tıklayıp Tam ekranı seçiyoruz.Seçimi tamamladıktan sonra “Uygula”deyip kaydediyoruz.

Geri
Yukarı