Valorant'ta dengesiz GPU kullanımı

Kadir Suna

Zeptopat
Daha fazla  
Valorant oynarken GPU kendini çok dengesiz kullanıyor. FPS sürekli 30'a düşüp 150'ye kadar çıkıyor. GPU'ya baktığım zaman sürekli dengesiz bir şekilde 20'ye kadar düşüp 100'e çıkıyor. Sorun nerede bir türlü bulamadım.

Klasik Riot Games. Sunucu bilgisayarları işlemcisi üzerinde yaptıkları sucuk ekmek partisi biterse optimizasyon sorunlarını düzelteceklerdir. İyice bozulmuş oyun. Önceden 80-90 FPS alırken bugün 30'a kadar düşüyor.

Klasik Riot Games. Sunucu bilgisayarları işlemcisi üzerinde yaptıkları sucuk ekmek partisi biterse optimizasyon sorunlarını düzelteceklerdir. İyice bozulmuş oyun. Önceden 80-90 FPS alırken bugün 30'a kadar düşüyor.
O zaman PC ye format falan atmama gerek yoktur değil mi? Çünkü GTA oynadığım zaman 0 sıkıntı oynuyorum. Ama valorant oynadığım zaman sürekli FPS drop

O zaman PC'ye format falan atmama gerek yoktur değil mi? Çünkü GTA oynadığım zaman 0 sıkıntı oynuyorum. Ama Valorant oynadığım zaman sürekli FPS düşmesi.

Valorant'ta sıkıntı var evet. Format atmanız bir işe yaramaz. Oyuna gelecek olan güncellemeler ile çözülür.

Geri
Yukarı