Valorant'ta dokular geç yükleniyor

ahlatt.r

Centipat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1060 3 GB
R5 5600
8X2 3200 MHZ
A320M-F
FSP PSU
Meslek
Öğrenci
Sayın Technopat ailesi son güncellemeden sonra Valorant dokular geç yükleniyor herhangi error almıyorum oyuna yavaş girmiyorum bazen oluyor bazen olmuyor. Hatta dokular yüklenmediğinden v tuşundan konuşamıyorum ve yazdığım şeyler geç gidiyor. İnternettendir dedim sabit 14 ping ve 38 Mbps kadar alıyorum. SSD'ye kurulu Gigabyte SATA 3 2.5 inç testleri yerinde yaptım sağlık durumu 98'de SSD'min ocakta alındı. RAM testi sorun yok Memtest86 ile test edildi. Ekran kartı PH-GT1030 ASUS fanlı olan modeli 2 GB GDDR5 işlemci i5 3570 3.4 GHz 4 çekirdek. Bu sorun nasıl çözülür format atmak istemiyorum.

Sayın Technopat ailesi son güncellemeden sonra Valorant dokular geç yükleniyor herhangi error almıyorum oyuna yavaş girmiyorum bazen oluyor bazen olmuyor. Hatta dokular yüklenmediğinden v tuşundan konuşamıyorum ve yazdığım şeyler geç gidiyor. İnternettendir dedim sabit 14 ping ve 38 Mbps kadar alıyorum. SSD'ye kurulu Gigabyte SATA 3 2.5 inç testleri yerinde yaptım sağlık durumu 98'de SSD'min ocakta alındı. RAM testi sorun yok Memtest86 ile test edildi. Ekran kartı PH-GT1030 ASUS fanlı olan modeli 2 GB GDDR5 işlemci i5 3570 3.4 GHz 4 çekirdek. Bu sorun nasıl çözülür format atmak istemiyorum.
Benim bilgisayarda kafayı yedi yiyecek. Çok donuyor kasıyor ki samsungun ssd mevcut.Ben en sonunda bunu internete bağladım. Siz İnternetinizin sabit olduğuna emin misiniz?( Benim internet genellikle 5 ping ama ara sıra 300 500 1k oluyor) Paket loss alıp almadığınıza bakar mısınız? ( oyun içinde paket kaybını açabilirsiniz ) Ve depolama alanınız var mı?

Benim bilgisayarda kafayı yedi yiyecek. Çok donuyor kasıyor ki samsungun ssd mevcut.Ben en sonunda bunu internete bağladım. Siz İnternetinizin sabit olduğuna emin misiniz?( Benim internet genellikle 5 ping ama ara sıra 300 500 1k oluyor) Paket loss alıp almadığınıza bakar mısınız? ( oyun içinde paket kaybını açabilirsiniz ) Ve depolama alanınız var mı?
Hocam söyle söyleyeyim millenicom kullanıcısıyım evde kimse yok bakıyorum paket kaybı %0 yukarıda açmıştım metinleme olarak bilgisayar süper hızlı hatta after effect falan editleri yapıyorum hiç sorun yok ama bu yeni güncellemeden sonra oldu riota ticket attım cevap verirler inşallah çünkü kafayı yiyeceğim. Arkadaşımda m2 ssd var gtx 1650 ondada bazen oluyor saçmalık pingim asla aniden artmıyor max 18 en kötü 22 oluyor genelde 14 13 12 arası bazende 15 hocam.

Hocam arayüz kalitesi yüksek alıp oynayacagım belki bir etkisi olur deniyecegim.

Hocam söyle söyleyeyim Millenicom kullanıcısıyım evde kimse yok bakıyorum paket kaybı %0 yukarıda açmıştım metinleme olarak bilgisayar süper hızlı hatta After Effects falan editleri yapıyorum hiç sorun yok ama bu yeni güncellemeden sonra oldu Riot'a ticket attım cevap verirler inşallah çünkü kafayı yiyeceğim. Arkadaşımda M.2 SSD var GTX 1650 onda da bazen oluyor saçmalık pingim asla aniden artmıyor Max 18 en kötü 22 oluyor genelde 14 13 12 arası bazen de 15 hocam.

Hocam arayüz kalitesi yüksek alıp oynayacagım belki bir etkisi olur deneyeceğim.

Son güncelleme de oyunun içine ettiler. Oyuna ilk giriş yaptığımda Oyna'ya basınca uyumluluk hatasi veriyor tekrar basıyorum oyle açılıyor ( arkadaşlarımda da böyle).chat e yazıyorum geç gidiyor bazen gitmiyor.

Son güncelleme de oyunun içine ettiler. Oyuna ilk giriş yaptığımda Oyna'ya basınca uyumluluk hatasi veriyor tekrar basıyorum oyle açılıyor ( arkadaşlarımda da böyle).chat e yazıyorum geç gidiyor bazen gitmiyor.
Aynılar bendede oluyor malesef bazen mikrofon basamıyorum chate yazı yazdığımda geç falan gidiyor.

Valorant'ı tamamen kapatın ve PC'yi yeniden başlatın ardından arama yerine %localappdata% yazın ve orada "Valorant" diye bir klasör olur. Onu komple silin ve PC'yi tekrar yeniden başlatıp. Valorant'a girin.

Yeni konular

Geri
Yukarı