Valorant'ta elo Boost rezaleti!

Vamosbien7

Decapat
Arkadaşlar merhaba. Valorant dereceli maçlarımda, sadece bu ay içerisinde beş belki daha fazla maçta "elo booster" denilen tipler geldi. Preleriyle birlikte maçlarda ya kendilerini öldürerek ya da takım arkadaşlarına saldırarak ff verdirmeye çalışıyorlar. Maç bitiminde de reklamlarını yaparak ceza yemeyeceklerinden emin bir şekilde dağıldılar. Buna dair ticket yolladım ancak artık oyuna devam etme gibi bir düşüncem kalmadı. Yakın zamanda buna benzer durum yaşayanlar var mı?

Dosya Ekleri

• ewrwerwerewrrwer.png
    ewrwerwerewrrwer.png
    489,6 KB · Görüntüleme: 572
  • SDSD.png
    SDSD.png
    1,8 MB · Görüntüleme: 494
Arkadaşlar merhaba. Valorant dereceli maçlarımda, sadece bu ay içerisinde beş belki daha fazla maçta "elo booster" denilen tipler geldi. Preleriyle birlikte maçlarda ya kendilerini öldürerek ya da takım arkadaşlarına saldırarak ff verdirmeye çalışıyorlar. Maç bitiminde de reklamlarını yaparak ceza yemeyeceklerinden emin bir şekilde dağıldılar. Buna dair ticket yolladım ancak artık oyuna devam etme gibi bir düşüncem kalmadı. Yakın zamanda buna benzer durum yaşayanlar var mı?
Hocam bu "Elo Boost" konusuna el attığını söylemişti Riot hesaba başkası girince vs. oyun algılayıp ban atıyordu ama pek işe yaramıyor anlaşılan. Rankınız ne? Çünkü genellikle düşük eloda booster aşırı çok geliyor. Onun dışında tek çare ya yabancı serverda girmek ya da sizin de boost almanız ne yazık ki. Oyun acilen elo boost ve smurflere çözüm getirmezse baya oyuncu kaybedecek. Ek olarak ben de Gold elosundayım ve çok karşılaşıyorum ya smurf ya da elo booster.
Hocam benim anlamadığım şey şu, elo booster neden takımına FF verdirmeye çalışsın? Adam hesabı boostlamıyor mu sonuçta?

Hocam bu "elo Boost" konusuna el attığını söylemişti Riot hesaba başkası girince vs. oyun algılayıp ban atıyordu ama pek işe yaramıyor anlaşılan. Rankınız ne? Çünkü genellikle düşük eloda booster aşırı çok geliyor. Onun dışında tek çare ya yabancı serverda girmek ya da sizin de Boost almanız ne yazık ki. Oyun acilen elo Boost ve smurflere çözüm getirmezse bayağı oyuncu kaybedecek. Ek olarak ben de Gold elosundayım ve çok karşılaşıyorum ya smurf ya da elo booster.
Hocam benim anlamadığım şey şu, elo booster neden takımına ff verdirmeye çalışsın? Adam hesabı boostlamıyor mu sonuçta.

Bronzum bu arada, dediğiniz gibi demir ve bronz eloda çok fazlalar. Presiz girince bu iki eloda rank atlamak epey zorlasabiliyor. Hızlı ff verdirmek bana da anlamsız geldi. Sanırım karşıya iyi lp gidiyor. Sadece reklamlarını yapmaya bile gelmiş olabilirler. 4 pre birbirini öldürdü durdu oyun boyu. Hatta tiplerden birisi, "geçen Rammus'un arkadaşı da video kaydı aldı şikayet için boşuna uğraşma ben iyi araştırdım bu işi ceza almayacağız" falan dedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı