Valorant'ta Elo Boost yapan oyunculara ne yapılmalı?

Berke_ Bayram

Femtopat
Yer
CoD MW5 te Ghost la Price ı kurtarıyor.
Daha fazla  
Arkadaşlar Valorant'ta Elom gümüş yalan olmasın. Maça girdik, karşı takımdaki Jett ve Reyna 300 ve 50 TL'ye Elo Boost yaptıklarını söyledi ve ikisi de Plat-Dia gibi oynuyordu. Anında HS atıyor falan... O maçın kaydı elimde var ve adamları reportladım, ayrıca yapmam gereken bir şey var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Valorant'ta elom gümüş yalan olmasın. Maça girdik, karşı takımdaki Jett ve Reyna 300 ve 50 TL'ye elo Boost yaptıklarını söyledi ve ikisi de plat-dia gibi oynuyordu. Anında HS atıyor falan... O maçın kaydı elimde var ve adamları reportladım, ayrıca yapmam gereken bir şey var mı?

Ban yemeyeceklerine emin olup unutmak.

Kaydı Riot Games'e mail ile gönderebilirsin. Yapabileceğin başka bir şey yok bence.

Şu oyunu bari 15 TL gibi bir fiyattan çıkarsalar diyeceğim, oyunda ki tüm veletlerde tüm skinler var. Nereden bulunuyor bu para?

Şu oyunu bari 15 TL gibi bir fiyattan çıkarsalar diyeceğim, oyunda ki tüm veletlerde tüm skinler var. Nereden bulunuyor bu para?
Bu oyun hakkındaki en büyük şikayetim de benim bu. Keşke ücretli yapsalardı küçük küçük çocuklara ağza alınmayacak küfürler ediyorlar.
Riot'un Gmail adresini söyleyebilir misin ben bilmiyorumda.
Şimdi baktım internetten de kaldırmışlar sanırım. Eskiden bir mail adresleri vardı yalnızca şikayet amaçlı kurulan.

Geri
Yukarı