Oyun Valorant'ta FPS düşüyor

Hocam nasıl bir ayar yaptınız benim de FPS'im düşük ve arada droplar yiyorum uzun süreli.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
deneyin isterseniz.

Merhaba saatlerdir kafamı yorduğum bu sorunu sizlerle paylaşmak istedim. Bende i7 6. nesil işlemci var 240 Hz monitörde ve 144 Hz monitörde FPS'im fight a girerken vs görsel olarak smokeler işte yetenek kullanımlarında FPS'im 120 150'yi görmekte aniden.
Hocam son gelen guncellemeden sonra banada droplar girmeye başladı sistemsel bi sıkıntı olduğunu düşünüyorum.

Hocam son gelen guncellemeden sonra bana da droplar girmeye başladı sistemsel bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum.

Bana ve arkadaşıma da drop girmeye başladı. Oyundan dolayı olduğunu düşünüyorum başka oyunlarda drop girmiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
deneyin isterseniz.

Bu arkadaşın yaptığı şeyler güvenilir midir? Videoya baktım azıcık, birkaç dosya indirmemizi istiyor.

Son düzenleme:
deneyin isterseniz.

Videodaki Regedit olanları uyguladımda hocam ne oluyor onlar acaba hatta birini yapamadım hata verdi.

Sistem bakımını yapıyor musun? Termal macunu yenileyebilirsin.

Yeni yeni daha 1 ay oldu olmadı anlamadım bu kadar yapmaması gerekirdi.

Kişisel düşüncem arka olan da çok fazla program açıksa eğer işlemciye darboğaz yaptırıyor olabilir.

Evet öyle bir olayda var fakat arkada neredeyse hiçbir şey çalışmamakda.

Geri
Yukarı